Stanica za pomfrit – dupla – Casselin CPDSDCT800
4.024 € cena bez PDV-a
Grejač za pomfrit 6 GN posuda 1/6 – duplo grejanje – širina 800 mm – dvostrana
- 12 redova za upakovan pomfrit
- 6 GN 1/6 posuda dubine 150 mm
- nerđajući čelik
- prekidač za uključivanje/isključivanje
- 4 grejne lampe – Philips IR
- Podesivi termostat od 50 °C do 90 °C
- kontejner za pomfrit 708 x 938 x 200h mm
- posuda za sakupljanje masti
- Slanik
Stanica za upakovani pomfrit štedi vreme serviranja, održava temperaturu, boju i strukturu samog krompira.
Grejač za pomfrit 6 GN posuda 1/6 – duplo grejanje – širina 800 mm – dvostrana
Samostojeći grejač za već isprženi pomfrit je pogodan za restorane brze hrane. Točkovi omogućavaju lako premeštanje u objektu.
Grejanje upakovanog pomfrita i grejanje ispod posude.
Podesivi termostat od 50 °C do 90 °C
Stanica za upakovani pomfrit štedi vreme serviranja, održava temperaturu, boju i strukturu samog krompira.
Sistem grejanja pomoću 4 grejne infrared lampe Philips.
Sadrži dvokrilni ormar za skladištenje i brz pristup namirnicama, po 3 GN posude 1/6 (150 mm dubina) i po 1 slanik sa obe strane elementa.
Poređajte upakovane porcije pomfrita u 12 redova i time uštedite vreme za serviranje kupcu koji dobija instant spremnu porciju koja je i dalje topla i ukusna.
Dostupna i varijanta sa grejačima soseva umesto GN posuda.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x1050x1600 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,8 kW |
| Kapacitet | 6x GN 1/6 H150 mm, 12 redova za upakovan pomfrit, 708x938x200 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 89 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Casselin France |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

