Bartscher – Grejač tanjira 1D/55-60
469 € cena bez PDV-a
Grejač tanjira jednokrilni sa policom – na 2 nivoa
- Maksimalni kapacitet tanjira 55-60
- Prečnik tanjira 320 mm
- 2 nivoa
- 1 Polica
- Mehanički termostat
- On/OFF prekidač
- Unutrašnje dimenzije: 405 x 365 x H660 mm
- Spoljne dimenzije: 450 x 495 x 850 mm
- Nerđajući čelik
- Temperaturni režim – 30 °C do 85 °C
- Težina – 32,2 kg
Grejač tanjira jednokrilni sa policom – na 2 nivoa
- Maksimalni kapacitet tanjira 55-60
- Prečnik tanjira 320 mm
- 2 nivoa
- 1 Polica
- Mehanički termostat
- On/OFF prekidač
- Unutrašnje dimenzije: 405 x 365 x H660 mm
- Spoljne dimenzije: 450 x 495 x 850 mm
- Nerđajući čelik
- Temperaturni režim – 30 °C do 85 °C
- Težina – 32,2 kg
Dostupne varijante grejača tanjira:
Za 55-60 tanjira
| Kapacitet | 55 – 60 tanjira |
|---|---|
| Prečnik tanjira | max. 32 cm |
| Temperaturni opseg | 30 °C do 85 °C |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 450x495x855 mm |
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 405x365x660 mm |
| Materijal izrade | nerđajući čelik |
| Vrata | 1 vrata |
| Reverzibilna vrata | ne |
| Broj polica | 1 polica |
| Kontrola | ON/OFF prekidač, mehanički termostat |
| Težina | 32,2 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Bartscher GmbH Germany |
Bartscher brend
Kompanija Bartscher GmbH Germany je jedna od vodećih kompanija u evropskoj industriji komercijalnih kuhinja. Asortiman proizvoda uključuje veliki izbor profesionalnih aparata, praktičnih kuhinjskih pomagala i inovativnih rešenja proizvoda: sve što je potrebno modernoj komercijalnoj kuhinji za efikasan rad.
Na tržištu od 1876
Od kada je osnovan 1876. godine, Bartscher GmbH Germany je postao dobavljač kompletnog asortimana za profesionalne kuhinje. Uređaji marke Bartscher dostupni su u velikom broju zemalja u Evropi, preko ovlašćenih veleprodajnih i maloprodajnih partnera. Takođe, zahvaljujući posvećenom timu, tradicionalno visok kvalitet usluge je zagarantovan širom Evrope.
Moderna infrastruktura
Ova tradicionalna kompanija ima modernoskladište sa 17.600 otvora za palete i 16.500 kvadratnih metara skladišnog prostora u svom sedištu u Salzkotten-u. Prednost za kupce: Uvek postoji 2.000 proizvoda na zalihama koji se mogu vrlo brzo isporučiti. Takođe, mikroprocesorski kontrolisan paternoster sistem obezbeđuje brzu isporuku skoro svih rezervnih delova.
Od ljudi za ljude
Široka paleta proizvoda je podržana odličnim konceptom korisničke podrške kojem Bartscher GmbH Germany pridaje veliki značaj. Detaljna podrška, brza korisnička podrška i iskusan tim za upravljanje projektima obezbeđuju veoma visok nivo kvaliteta usluge.
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FE9117 električna friteza
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

