HOME » Ugostiteljska oprema » Gasni kiper GDT90120 120LT
OEM Easy 350 cold press formatizer
9.510 € cena bez PDV-a
Gasni kuhinjski kazan GKT90150 150LT
4.410 € cena bez PDV-a
Gasni kiper GDT90120 120LT
4.235 € cena bez PDV-a
Gasni kuhinjski kiper 120 litara
- 8 nivoa temperature, max 300 °C
- Može se koristiti kao grill ploča
- Dno izradjeno od legure INOX AISI 316;
- Zaobljene unutrašnje ivice;
- Kiper kapaciteta 120 lit.;
- Poklopac sa balansirajućom oprugom;
- Ventil za dolivanje sveže vode;
- Sistem za jednostavno kipovanje posude;
- Piezzo upaljač;
- Gasni gorionik sa sigurnosnim elementom;
Gasni kiper predviđen za TNG ili LPG – G20/G30
Šifra proizvoda:
Vital GDT90120
Kategorije: Termo blok, Linija 900, Kuhinjska oprema, Kiperi
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 28 kW |
| Kapacitet | 120 litara |
| Kontrola | magnetni gasni ventil sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom, ventil za dovod vode sa izlivom u kiper |
| Regulacija temperature | max 300 °C, gasni ventil |
| Kipovanje | manuelno |
| Grejna ploča | INOX AISI 316 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2″ |
| Težina | 208 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
1.770 € cena bez PDV-a

