Frižider za piće Fagor EERMU-3
1.659 € cena bez PDV-a
Frižider za piće potpultni sa 3 vrata – 800 mm visine
0°/+8° C
318 litara
2 plastificirane rešetke 1292×306 mm
- Spoljašnja konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 2 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED – vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 2 plastificirane rešetke 1292×306 mm
- 40 kg nosivost po polici
Frižider za piće potpultni sa 3 vrata – 800 mm visine
0°/+8° C
318 litara
2 plastificirane rešetke 1292×306 mm
- Spoljašnja konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 3 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED – vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- 2 plastificirane rešetke 1292×306 mm
- 40 kg nosivost po polici
Retro pult INOX frižider za piće, sa krilnim vratima, dostupan u varijantama:
EERMU-1 – plastificirani lim, 1 vrata, 625x565x800 mm
EERMU-2 – plastificirani lim, 2 vrata, 925x565x800 mm
EERMU-3 – plastificirani lim, 3 vrata, 1375x565x800 mm
EERMU-1 SS – Inox, 1 vrata, 625x565x800 mm
EERMU-2 SS – Inox, 2 vrata, 925x565x800 mm
EERMU-3 SS – Inox, 3 vrata, 1375x565x800 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1375x565x800 mm |
|---|---|
| Neto zapremina | 318 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 285 W |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Rashladni fluid | 59 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 39 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 1292×306 mm |
| Broj polica | 2 police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 110 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Frižider za piće Bartscher 88L
Frižider za piće potpultni - jedna vrata
+2°/+10° C
88 litara
5 hromiranih rešetki 336x291 mm - fiksna pozicija
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od ABS plastike
- Statičko hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Termostatska kontrola - mehanički termostat
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- Leva vrata - šarke desno
- Debljina izolacije 40 mm
- Svetlo LED - u plafonu
- Podesive noge
Frižider za piće Bartscher 112L
Frižider za piće potpultni - sa jednim vratima
0°/+7° C
112 litara
2 hromirane rešetke 485x318 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 1 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 2 hromirane police 485x318 mm
Frižider za piće Fagor EERMU-2 SS
Frižider za piće potpultni sa dvoja vrata INOX - 800 mm visine
0°/+8° C
202 litre
2 plastificirane rešetke 842x307 mm
- Spoljašnja konstrukcija od INOX-a AISI 304
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 2 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED - vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 2 plastificirane rešetke 842x307 mm
- 40 kg nosivost po polici
Retro pult INOX frižider za piće, sa krilnim vratima, dostupan u varijantama sa jednim, dvoja ili troje vrata.
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Profesionalna cediljka za citruse Santos EVOLUTION #70
Najbolja profesionalna cediljka za citruse: za limun, narandžu, grejp, limetu ... za sve citruse.
Heavy duty cediljka svih vsta citrusa (agruma), sa potiskivačem za lakše cedjenje.
Cediljka namenjena intenzivnoj komercijalnoj upotrebi - do 50 lit/h.
Jak indukcioni motor isporučuje snagu direktno na sistem za cedjenje i održava broj obrtaja bez obzira na trenutno opterećenje.
Profesionalna cediljka za citruse se isporučuje sa 1 nastavkom za cedjenje obzirom da ima potiskivač - isti nastavak kada se cedi limun/limeta, narandža ili grejpfrut.
Jednostavnost upotrebe: automatsko startovanje pritiskom na potiskivač (patentiran sistem sa spojnicom - kvačilom).
Profesionalna cediljka citrusnog voća konstruisana za rad u barovima, restoranima i svugde gde postoji potreba za zdravim i sveže iscedjenim sokom od narandže, grejpa ili prirodne limunade.
- Izliv za sok na visini od 220 mm - direktno cedjenje u čašu.
- Vodootporni ON/OFF prekidač
- Maksimalni učinak - 50 litara iscedjenog soka na sat
- Tih motor - 1500 obr/m
- Sigurnosni prekidači i termozaštita motora
- Jednostavno pranje i održavanje delovi rasklopivi bez upotrebe alata
Jaka konstrukcija i indukcioni motor garantuju dugtrajan rad i u najtežim uslovima.
https://youtu.be/ZA-06E_NtVcSANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom za uredjaje na tržištu:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Garancija i konstrukcija garantuju da je ovo najbolja cedilica za citruse za profesionalnu upotrebu.

