Frižider za piće Fagor EERMU-2 SS
1.353 € cena bez PDV-a
Frižider za piće potpultni sa dvoja vrata INOX – 800 mm visine
0°/+8° C
202 litre
2 plastificirane rešetke 842×307 mm
- Spoljašnja konstrukcija od INOX-a AISI 304
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 2 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED – vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 2 plastificirane rešetke 842×307 mm
- 40 kg nosivost po polici
Retro pult INOX frižider za piće, sa krilnim vratima, dostupan u varijantama sa jednim, dvoja ili troje vrata.
Frižider za piće potpultni sa dvoja vrata INOX – 800 mm visine
0°/+8° C
202 litre
2 plastificirane rešetke 842×307 mm
- Spoljašnja konstrukcija od INOX-a AISI 304
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 2 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED – vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 2 plastificirane rešetke 842×307 mm
- 40 kg nosivost po polici
Retro pult INOX frižider za piće, sa krilnim vratima, dostupan u varijantama:
EERMU-1 – plastificirani lim, 1 vrata, 625x565x800 mm
EERMU-2 – plastificirani lim, 2 vrata, 925x565x800 mm
EERMU-3 – plastificirani lim, 3 vrata, 1375x565x800 mm
EERMU-1 SS – Inox, 1 vrata, 625x565x800 mm
EERMU-2 SS – Inox, 2 vrata, 925x565x800 mm
EERMU-3 SS – Inox, 3 vrata, 1375x565x800 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 925x565x800 mm |
|---|---|
| Neto zapremina | 202 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 280 W |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 39 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 842×307 mm |
| Broj polica | 2 police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim, INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 80 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Frižider za piće Fagor EERMU-2
Frižider za piće potpultni sa 2 vrata - 800 mm visine
0°/+8° C
202 litre
2 plastificirane rešetke 842x307 mm
- Spoljašnja konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 2 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED - vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 2 plastificirane rešetke 842x307 mm
- 40 kg nosivost po polici
Frižider za piće Bartscher 112L
Frižider za piće potpultni - sa jednim vratima
0°/+7° C
112 litara
2 hromirane rešetke 485x318 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 1 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 2 hromirane police 485x318 mm
Frižider za piće Fagor EERMU-3 SS
Frižider za piće potpultni sa troje vrata INOX - 800 mm visine
0°/+8° C
318 litara
3 plastificirane rešetke 1292x306 mm
- Spoljašnja konstrukcija od INOX-a AISI 304
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 3 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED - vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 3 plastificirane rešetke 1292x306 mm
- 40 kg nosivost po polici
Povezani proizvodi
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).

