Tefcold FOCUS 171 – zamrzivač za sladoled
1.616 € cena bez PDV-a
Elegantni zamrzivač sa 7 korpi – 351 litra
- -23°/-16° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 4
- 7 žičanih korpi
- 351 litre – neto korisna zapremina
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- LED osvetljenje
Elegantni zamrzivač sa 7 korpi – 351 litra
- -23°/-16° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 4
Kapacitet
- 7 žičanih korpi
- 351 litra – neto korisna zapremina
Sistem hlađenja
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- LED osvetljenje
- Otvor za odvod kondenzovane vode (nakon otapanja)

Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
FOCUS profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Elegantnog su dizajna, imaju zaobljene uglove i ivice.
Prezentacija proizvoda
Prednji deo zamrzivača je niži od zadnjeg i zajedno sa zakrivljenim staklenim kliznim poklopcima i LED osvetljenjem omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i bolji vizuelni prikaz.
FOCUS 73 – zapremina 113 L, 3 korpe
FOCUS 106 – zapremina 193 L, 4 korpe
FOCUS 131 – zapremina 254 L, 5 korpi
FOCUS 151 – zapremina 302 L, 6 korpi
FOCUS 171 – zapremina 351 L, 7 korpi
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1700x650x850 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1550x500x699 mm |
| Temperaturni režim | -23°/-16 °C |
| Bruto zapremina | 484 lit. |
| Neto zapremina | 351 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 235 W |
| Korpa | 7 žičanih korpi |
| Potrošnja el. energije | 2,81 kWh/24h |
| Rashladni fluid | 94 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 73 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

