Tefcold FOCUS 151 – zamrzivač za sladoled
1.525 € cena bez PDV-a
Elegantni zamrzivač sa 6 korpi – 302 litre
- -23°/-16° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 4
- 6 žičanih korpi
- 302 litre – neto korisna zapremina
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- LED osvetljenje
Elegantni zamrzivač sa 6 korpi – 302 litre
- -23°/-16° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 4
Kapacitet
- 6 žičanih korpi
- 302 litre – neto korisna zapremina
Sistem hlađenja
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- LED osvetljenje
- Otvor za odvod kondenzovane vode (nakon otapanja)

Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
FOCUS profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Elegantnog su dizajna, imaju zaobljene uglove i ivice.
Prezentacija proizvoda
Prednji deo zamrzivača je niži od zadnjeg i zajedno sa zakrivljenim staklenim kliznim poklopcima i LED osvetljenjem omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i bolji vizuelni prikaz.
FOCUS 73 – zapremina 113 L, 3 korpe
FOCUS 106 – zapremina 193 L, 4 korpe
FOCUS 131 – zapremina 254 L, 5 korpi
FOCUS 151 – zapremina 302 L, 6 korpi
FOCUS 171 – zapremina 351 L, 7 korpi
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1500x650x850 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1350x500x699 mm |
| Temperaturni režim | -23°/-16 °C |
| Bruto zapremina | 418 lit. |
| Neto zapremina | 302 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 198 W |
| Korpa | 6 žičanih korpi |
| Potrošnja el. energije | 2,18 kWh/24h |
| Rashladni fluid | 96 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 68 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

