Tefcold FOCUS 131 – zamrzivač za sladoled
1.379 € cena bez PDV-a
Elegantni mini zamrzivač sa 5 korpi – 254 litre
- -23°/-16° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 4
- 5 žičanih korpi
- 254 litre – neto korisna zapremina
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- LED osvetljenje
Elegantni mini zamrzivač sa 5 korpi – 254 litre
- -23°/-16° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 4
Kapacitet
- 5 žičanih korpi
- 254 litre – neto korisna zapremina
Sistem hlađenja
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- LED osvetljenje
- Otvor za odvod kondenzovane vode (nakon otapanja)
Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
FOCUS profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Elegantnog su dizajna, imaju zaobljene uglove i ivice.
Prezentacija proizvoda
Prednji deo zamrzivača je niži od zadnjeg i zajedno sa zakrivljenim staklenim kliznim poklopcima i LED osvetljenjem omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i bolji vizuelni prikaz.
FOCUS 73 – zapremina 113 L, 3 korpe
FOCUS 106 – zapremina 193 L, 4 korpe
FOCUS 131 – zapremina 254 L, 5 korpi
FOCUS 151 – zapremina 302 L, 6 korpi
FOCUS 171 – zapremina 351 L, 7 korpi
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1300x650x850 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1150x500x699 mm |
| Temperaturni režim | -23°/-16 °C |
| Bruto zapremina | 352 lit. |
| Neto zapremina | 254 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 142 W |
| Korpa | 5 žičanih korpi |
| Potrošnja el. energije | 1,96 kWh/24h |
| Rashladni fluid | 80 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 62 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkDesmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

