Tefcold FOCUS 106 – zamrzivač za sladoled
1.272 € cena bez PDV-a
Elegantni mini zamrzivač sa 4 korpe – 193 litre
- -23°/-16° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 4
- 4 žičane korpe
- 193 litre – neto korisna zapremina
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- LED osvetljenje
Elegantni mini zamrzivač sa 4 korpe – 193 litre
- -23°/-16° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 4
Kapacitet
- 4 žičane korpe
- 193 litre – neto korisna zapremina
Sistem hlađenja
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- LED osvetljenje
- Otvor za odvod kondenzovane vode (nakon otapanja)

Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
FOCUS profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Elegantnog su dizajna, imaju zaobljene uglove i ivice.
Prezentacija proizvoda
Prednji deo zamrzivača je niži od zadnjeg i zajedno sa zakrivljenim staklenim kliznim poklopcima i LED osvetljenjem omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i bolji vizuelni prikaz.
FOCUS 73 – zapremina 113 L, 3 korpe
FOCUS 106 – zapremina 193 L, 4 korpe
FOCUS 131 – zapremina 254 L, 5 korpi
FOCUS 151 – zapremina 302 L, 6 korpi
FOCUS 171 – zapremina 351 L, 7 korpi
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1050x650x850 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 900x500x699 mm |
| Temperaturni režim | -23°/-16 °C |
| Bruto zapremina | 270 lit. |
| Neto zapremina | 193 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 199 W |
| Korpa | 4 žičane korpe |
| Potrošnja el. energije | 1,69 kWh/24h |
| Rashladni fluid | 75 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 54 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

