HOME » Ugostiteljska oprema » Dupli bubble waffle aparat Omake WFL12.E22.0301.Z5F
Bartscher 2BW160-101 waffle toster
909 € cena bez PDV-a
Hot dog Grill 7 Rolls Omake SSK01.E11
428 € Originalna cena je bila: 428 €.385 €Trenutna cena je: 385 €. cena bez PDV-a
Dupli bubble waffle aparat Omake WFL12.E22.0301.Z5F
346 € Originalna cena je bila: 346 €.312 €Trenutna cena je: 312 €. cena bez PDV-a
Profesionalni rotirajući dupli bubble waffle aparat
- prečnik waffle kalupa Ø190 mm
- temperatura podesiva od 50 do 250°C
- preklopna ploča za waffle od tefloniziranog aluminijuma
- rotirajuće ploče
- grejači od nerđajućeg čelika uronjeni u grejnu ploču – bolji prenos temperature
- mehanički tajmer
- svetlosna indikacija postignute temperature
- kućište od nerđajućeg čelika na gumenim protivkliznim nogarama
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 450x380x315 |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2,6 kW |
| Grejna površina | 2x Ø190 mm |
| Radna temperatura | 50°-250° C |
| Kontrola | tajmer, mehanički termostat |
| Donja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana |
| Gornja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 12,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Omake Industrial Kitchen Equipment Turkey |
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 5
267 € cena bez PDV-a
Najmanja profesionalna friteza:
- 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 120x220x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
765 € cena bez PDV-a
2x5 litara profesionalna dupla električna friteza - sa dva bazena po 5 lit.
- dva bazena 3 - 5 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205x230x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Električna friteza Sammic FE-8
864 € cena bez PDV-a
Profesionalni toster Maxima MT4
202 € cena bez PDV-a

