Carimali BlueDot 26 2ES+FM espresso aparat
Automatski espresso aparat profesionalni – sa 2 mlina i cappuccino funkcijom
Preporučeno za upotrebu u:
- kancelarijama
- malim hotelima za samouslužnu pripremu kafe tokom doručka
- Bed&Breakfast
Preporučena dnevna upotreba 75 šoljica kafe
Verzija MS213-E1M00016
- 2 mlina za espresso kafu (dve vrste kafe, decaffeinato espresso …)
- konekcija za sveže mleko (opcionalno Fridge-S)
- CARIbrew mehanizam 7-10 grama kafe
- Automatic milk frother – cappuccinatore
- topla voda za čaj
- Konekcija na dovod vode (bez tanka)
Opcionalna dodatna oprema:
- frižider za mleko FRIDGE-S
- grejač za šoljice CW-S
* na slikama prikazan aparat sa kontejnerima za instant napitke (verzija ES+IN).
Automatski espresso aparat profesionalni – sa 2 mlina i cappuccino funkcijom
Preporučeno za upotrebu u:
- kancelarijama
- malim hotelima za samouslužnu pripremu kafe tokom doručka
- Bed&Breakfast
Preporučena dnevna upotreba 75 šoljica kafe
Verzija MS213-E1M00016
- 2 mlina za espresso kafu (dve vrste kafe, decaffeinato espresso …)
- konekcija za sveže mleko (opcionalno Fridge-S)
- CARIbrew mehanizam 7-10 grama kafe
- Automatic milk frother – cappuccinatore
- topla voda za čaj
- Konekcija na dovod vode (bez tanka)
Opcionalna dodatna oprema:
- frižider za mleko FRIDGE-S
- grejač za šoljice CW-S
* na slikama prikazan aparat sa kontejnerima za instant napitke (verzija ES+IN).
| Dimenzije (ŠxDxV) | 260x585x550 mm |
|---|---|
| Težina | 20 kg |
| Visina izliva za kafu | 80 – 170 mm |
| Silos za kafu | 0,6 kg |
| Silos za instant napitke | *u verziji ES+IN |
| Mlin za kafu | 2 mlina za kafu, čelični konusni noževi |
| Fioka za otpad kafe | do 50 kafa |
| Kapacitet bojlera za kafu | 0,6 lit. |
| Kapacitet bojlera za paru | Thermoblock – instant para |
| Kapacitet grupe | 7 – 10 gr |
| Sveže mleko | „cappuccino“ nastavak za pravljenje pene |
| Napajanje vodom | konekcija na vodu 3/4″ |
| Otpadna voda | fioka |
| Kontrolni panel | 6 soft tastera + 4,3″ TFT ekran |
| Komunikacioni protokol | MDB |
| Materijal izrade kućišta | ABS tvrda plastika |
| Boja | crna mat |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Snaga | 1.700 W |
| Napajanje | 230 VAC |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Carimali S.p.A. Italy |
Carimali SpA Italy preko 100 godina proizvodi i prodaje profesionalne espresso aparate širom sveta. Od 1919-te godine, kompanija primenjuje inovacije u procesu proizvodnje, dizajna i distribucije, široke palete proizvoda, od potpuno automatskih i tradicionalnih kafe aparata, do mlinova za espresso kafu i priključnih uređaja. Centrala je bazirana u Bergamu, Italija, gde se nalazi glavna fabrika, sa preko 20.000 m².
Od 1919. Carimali SpA Italy razvija tehnologije za poboljšanje ekstrakcije i ukusa pripremljene kafe i napitaka na bazi mleka.
Carimali veruje u jake odnose, zasnovane na deljenju dugoročnih ciljeva sa osobljem, kupcima i dobavljačima.
U svojoj ponudi imaju:
- Automatske espresso aprate malog, srednjeg i velikog kapaciteta
- Tradicionalne espresso aparate
- Mlinove za kafu
- Periferne uređaje za espresso aparate: hladnjake za mleko, grejače šoljica, filtere ...
Posebna divizija Carimali S.p.A. je posvećena razvoju naprednih mlinova za kafu:
- Slingshot mlinovi za kafu
- Automatski tamperi za kafu
Povezani proizvodi
Carimali Bubble 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni espresso aparat sa dve grupe
Carimali Bubble je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Bubble dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Manji profesionalni espresso aparat BUBBLE: Carimali BUBBLE 1 grupa
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Santos Juicer #68 centrifugalni sokovnik
Tih i snažan profesionalni sokovnik, za objekte gde su u ponudi sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Rezultat 60 godina iskustva u cedjenju svežih sokova “Miracle Edition” #68
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom asinhoronom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 228 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 140 l/h iscedjenog soka (200 kg/h)

