Carimali BlueDot 26 Plus ES+FM espresso aparat
Automatski espresso aparat sa cappuccino funkcijom
7″ touch screen za izbor napitaka
Preporučeno za upotrebu u:
- kancelarijama
- malim hotelima za samouslužnu pripremu kafe tokom doručka
- Bed&Breakfast
Preporučena dnevna upotreba do 75 šoljica kafe
Verzija MS215-E1M00001
- 1 mlin za espresso kafu (dve vrste kafe, decaffeinato espresso …)
- cappukonekcija za sveže mleko (opcionalno Fridge-S)
- CARIbrew mehanizam 7-10 grama kafe
- Water Jolly – tank za vodu + konekcija na vodu
- topla voda za čaj
- bez cevi za paru
Opcionalna dodatna oprema:
- grejač za šoljice CW-S
- frižider za mleko Fridge-S
Automatski espresso aparat sa cappuccino funkcijom
7″ touch screen za izbor napitaka
Preporučeno za upotrebu u:
- kancelarijama
- malim hotelima za samouslužnu pripremu kafe tokom doručka
- Bed&Breakfast
Preporučena dnevna upotreba do 75 šoljica kafe
Verzija MS215-E1M00001
- 1 mlin za espresso kafu (dve vrste kafe, decaffeinato espresso …)
- cappukonekcija za sveže mleko (opcionalno Fridge-S)
- CARIbrew mehanizam 7-10 grama kafe
- Water Jolly – tank za vodu + konekcija na vodu
- topla voda za čaj
- bez cevi za paru
Opcionalna dodatna oprema:
- grejač za šoljice CW-S
- frižider za mleko Fridge-S
| Dimenzije (ŠxDxV) | 260x585x550 mm |
|---|---|
| Težina | 20 kg |
| Visina izliva za kafu | 80 – 170 mm |
| Silos za kafu | 0,6 kg |
| Silos za instant napitke | nema |
| Mlin za kafu | 1 mlin za kafu, čelični konusni noževi |
| Fioka za otpad kafe | do 50 kafa |
| Kapacitet bojlera za kafu | 0,6 lit. |
| Kapacitet grupe | 7 – 10 gr |
| Napajanje vodom | mogućnost konekcije na dovod vode 3/4″, tank za vodu |
| Otpadna voda | fioka |
| Kontrolni panel | 7″ touch screen |
| Komunikacioni protokol | MDB |
| Materijal izrade kućišta | ABS tvrda plastika |
| Boja | crna mat |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Snaga | 1.400 W |
| Napajanje | 230 VAC |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Carimali S.p.A. Italy |
Carimali SpA Italy preko 100 godina proizvodi i prodaje profesionalne espresso aparate širom sveta. Od 1919-te godine, kompanija primenjuje inovacije u procesu proizvodnje, dizajna i distribucije, široke palete proizvoda, od potpuno automatskih i tradicionalnih kafe aparata, do mlinova za espresso kafu i priključnih uređaja. Centrala je bazirana u Bergamu, Italija, gde se nalazi glavna fabrika, sa preko 20.000 m².
Od 1919. Carimali SpA Italy razvija tehnologije za poboljšanje ekstrakcije i ukusa pripremljene kafe i napitaka na bazi mleka.
Carimali veruje u jake odnose, zasnovane na deljenju dugoročnih ciljeva sa osobljem, kupcima i dobavljačima.
U svojoj ponudi imaju:
- Automatske espresso aprate malog, srednjeg i velikog kapaciteta
- Tradicionalne espresso aparate
- Mlinove za kafu
- Periferne uređaje za espresso aparate: hladnjake za mleko, grejače šoljica, filtere ...
Posebna divizija Carimali S.p.A. je posvećena razvoju naprednih mlinova za kafu:
- Slingshot mlinovi za kafu
- Automatski tamperi za kafu
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Santos Brushless Blender #62
Blender profesionalni - Santos Brushless Blender #62 je idealan uređaj za juice barove, kafiće, lance brze hrane, hotele ...
Pravi bilo koje koktele, smoothie napitke, milkshake, granite, ledene kafe, zahvaljujući svojih 30 unapred programiranih recepata.
Prvi blender na svetu opremljen motorom bez četkica, što predstavlja revoluciju na tržištu blendera.
Za razliku od univerzalnih motora, on nema karbonske četkice što mu daje dug životni vek i odličnu energetsku efikasnost.
Takođe je izuzetno tih u radu.
DUAL CRUSHING ACTION: Patentirana dvosmerna rotacija sečiva, jedinstvena na tržištu, savršena za sva smrznuta pića. Nova oštrica i novi programi „Dual Crushing Action“ okrećući se u oba smera, drobe i mešaju bilo koju vrstu sastojaka za nekoliko sekundi: kockice leda, smrznuto voće ...
Vrlo tiho zahvaljujući novom transparentnom kućištu čaše blendera, zvučno izolovanom, motoru bez četkica i postolju za čašu otpornom na vibracije.
Jednostavan za upotrebu: 30 unapred programiranih ciklusa + mogućnost kreiranja sopstvenih recepata (besplatni softver + USB port).
SANTOS BLENDER # 62 se može koristiti u standardnoj verziji ili u DROP IN verziji (ugradnja u radni pult).
Isporučuje se sa polikarbonatnom čašom: gradacija 1,4 l (48 oz), maks. zapremina 2,4 l (81 oz).
- 2- kraki titanijumski noževi
- LCD displej
- 5 programiranih touch tastera + PULSE taster
- 30 programa rada
- USB priključak za programiranje rada
- Mogućnost ugradnje u radnu površinu DROP IN
- Sigurnosne zaštite
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

