Blast chiller / freezer Sammic AT-10 1/1
7.645 € cena bez PDV-a
Blast Chiller – Shock Freezer 10 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
Ciklus hlađenja Blast Chilling: 90ºC do 3ºC za 90 minuta
Ciklus zamrzavanja Shock Freezing: 90ºC do -18ºC za 240 minuta
- Kapacitet 10 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
- Visina između nosača plehova 70 mm
- Kapacitet hlađenja 28 kg
- Kapacitet zamrzavanja 18 kg
Blast Chiller – Shock Freezer 10 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
Brzo hlađenje pomaže u održavanju kvaliteta hrane, očuvanju hranljivih materija i poboljšanju efikasnosti procesa termičke obrade hrane.
Širok spektar primene
- Smrznute pice, sveža pasta, poslastičarstvo, gastronomija, sladoledi, deserti, peciva itd.
Jedan komad opreme, nekoliko funkcija
- Brzo hlađenje do +3ºC što inhibira razmnožavanje bakterija, sprečava dehidraciju hrane usled isparavanja i omogućava očuvanje originalnih svojstava hrane pet do sedam dana.
- Duboko zamrzavanje do temperature od -18ºC u jezgru, za manje od četiri sata, izbegavajući stvaranje makrokristala, što je suštinski uslov da bi – u vreme upotrebe – nezamrznuta hrana zadržala svoju originalnu konzistenciju i kvalitet.
- Automatsko očuvanje na temperaturi održavanja programiranoj nakon svake operacije.
Robusna, higijenska i pouzdana konstrukcija
- Proizvedeno od nerđajućeg čelika sa higijenskom katodnom zaštitom i lako se čisti.
- Izolacija sa ekspandiranom poliuretanskom penom u vodi bez CFC-a i HFC-a.
- Kompresori velike snage za brzo hlađenje.
- Indirektni protok vazduha.
- Ugrađeni motor.
- Freonsko rashladno sredstvo sa niskim sadržajem GWP.
- Isparivači tretirani kataforezom kako bi se smanjili mirisi i pojava plesni, favorizujući performanse i izdržljivost tokom vremena.
Napredna kontrolna tabla
- Ciklusi po temperaturi, vremenu ili temperature sonde jezgra.
- HARD funkcija za brzo hlađenje, SOFT za duboko zamrzavanje.
- Skladištenje podataka na kraju ciklusa.
- Mogućnost prilagođavanja i memorisanja ciklusa i podešavanja.
- HACCP funkcije za čuvanje alarma.
- Bežično povezivanje za maksimalnu kontrolu procesa preko besplatne aplikacije EVConnect.
Posebni ciklusi
- Prethlađenje.
- Sanitizacija sirove ribe.
- Stvrdnjavanje sladoleda.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 820x800x1750 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 28 kg (+ 90 ° C / + 3 ° C) | 18 kg (+ 90 ° C / -18 ° C) |
| Kapacitet plehova | 10 EN 600×400, 10 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 70 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.400 W |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Kontrola | programi rada, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Sonda jezgra | Ø 3 mm |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 190 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Povezani proizvodi
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkMinusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

