Bain marie na gas FAGOR BM-G905
1.479 € cena bez PDV-a
Bain marie na GAS – topla kupka – serija 900
Plinski uređaj za održavanje temperature hrane sa grejanjem na pari
Kapacitet GN 1/1 + 1/3 maksimalne dubine 150 mm
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- kapacitet bazena 22 litre
- 3 poprečna nosača za GN 1/3 posude
- kontrola temperature vode 30-90° C
- Gorionik od nerđajućeg čelika – na spoljašnjoj strani bunara
- izolovana komora za sagorevanje – smanjuje zagrevanje komponenti
- zaštita od pregrevanja
- ručno punjenje vodom – opcionalna slavina
Bain marie na GAS – topla kupka – serija 900
Plinski uređaj za održavanje temperature hrane sa grejanjem na pari
Kapacitet GN 1/1 + 1/3 maksimalne dubine 150 mm
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- kapacitet bazena 22 litre
- 3 poprečna nosača za GN 1/3 posude
- kontrola temperature vode 30-90° C
- Gorionik od nerđajućeg čelika – na spoljašnjoj strani bunara
- izolovana komora za sagorevanje – smanjuje zagrevanje komponenti
- zaštita od pregrevanja
- ručno punjenje vodom – opcionalna slavina
Opcionalno
- otvoreno postolje MB-905 (19018700)
- zatvoreno postolje sa vratima
FAGOR Kore 900 bain marie – serija 900:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x930x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 3,25 kW |
| Kapacitet tanka | GN 4/3 150h mm |
| Radna temperatura | 30°-90° C |
| Otpadna voda | prelivna cev |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 32 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.

