Dadaux TX32 AUTO automatski mlin za meso
5.103 € cena bez PDV-a
Automatski mlin za meso #32 system enterprise
Profesionalna mašina za mlevenje mesa sa depozitom za sirovinu
Depozit kapaciteta 50 litara, sa automatskim ubacivanjem u sistem za mlevenje.
- šajbna prečnika rupe: Ø 5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika LICOSWISS®
- silos kapaciteta 50 litara, sa zažtitnom rešetkom
- INOX kućište MONOBLOK iz jednog dela
- dva smera okretanja puža- jednostavno održavanje
Automatski mlin za meso #32 system enterprise
Profesionalna mašina za mlevenje mesa sa depozitom za sirovinu
Depozit kapaciteta 50 litara, sa automatskim ubacivanjem u sistem za mlevenje.
- šajbna prečnika rupe: Ø 5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika LICOSWISS®
- silos kapaciteta 50 litara, sa zažtitnom rešetkom
- INOX kućište MONOBLOK iz jednog dela
- INOX glava
- INOX puž
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža- jednostavno održavanje
| Dimenzije (ŠxDxV) | 597x885x764 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 3,3 kW |
| Kapacitet | 600 kg/h |
| Kontrola | grebenasti prekidač, dva smera |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 316, samooštreći |
| Glava mlina | demontažna, INOX AISI 304 |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 104 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Dadaux S.A.S. France |
Više od 30 godina, kompanija Dadaux je specijalizovana za proizvodnju opreme za preradu mesa, izradu delikatesa, opreme za restorane i poljoprivrednu industriju.
Najpoznatiji francuski proizvođač mlinova za meso, sa i bez sistema hlađenja.
Tehničko znanje i iskustvo omogućavaju da ponude kompletan asortiman proizvoda od nerđajućeg čelika koji je jedinstven na tržištu. Da bi uvek što efikasnije ispunili zahteve, Dadaux inženjeri svakodnevno rade na razvoju svog asortimana proizvoda i nude moćnu, robusnu i ergonomsku opremu. Visok tehnički nivo Dadaux kompanije učinio ih je liderom na evropskom tržištu sa odličnom reputacijom među korisnicima.
Širina Dadaux asortimana, do danas je neprevaziđena u celoj Evropi, što je omogućilo kompaniji da se uspešno probije na međunarodno tržište.

Kompanija koja stalno usavršava i modifikuje
Da bi zadovoljili potrebe različitih vrsta kupaca, uspeli su da se prilagode tržištu razvojem novih mašina:
- Razvoj jedinstvenog asortimana mesoreznica kompletno izrađenih od nerđajućeg čelika, koji je za manje od 4 godine postao tržišni standard na francuskom tržištu.
- Kreiranje mašine za sečenje sira na kriške
- Proizvodnja mašina za sečenje mesa i sira na kockice
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG9117T gasna friteza
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

