Tefcold GUC50 inox frižider GN 1/1
1.740 € cena bez PDV-a
Profesionalni uski inox frižider GN 1/1, reverzibilna vrata
292 litara bruto – 228 litara neto zapremina hlađenog prostora
- +2/+8° C
- reverzibilna inox samozatvarajuća vrata
- širina frižidera 484 mm
- GN 1/1 – idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 292 litara bruto
- 228 litara neto zapremina hlađenog prostora
- automatsko otapanje
- ventilirajuće hlađenje
Profesionalni uski inox frižider GN 1/1, reverzibilna vrata
292 litara bruto – 228 litara neto zapremina hlađenog prostora
- +2/+8° C
- reverzibilna inox vrata
- širina frižidera 484 mm
Kapacitet
- GN 1/1 – idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 292 litara bruto
- 228 litara neto
Profesionalni frižider puna inox vrata:
- u GN standardu – police 325×530 mm GN 1/1
- idealno skladištenje GN 1/1 posuda
- temperatura podesiva od +2/+8° C
- 60 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 42 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom
- automatsko isparavanje kondenzata – grejanje toplim gasom
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
- struktura od nerđajućeg čelika
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- monoblok sistem na plafonu frižidera
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R600a – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Vrata frižidera leva ili desna – reverzibilna
- termoizolovana puna vrata
- leva ili desna vrata – reverzibilna vrata
- inox integrisani rukohvat
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
Profesionalni frižider – struktura
- spoljašnost: INOX
- unutrašnjost: INOX
- 4 točka – 2 sa kočnicom
Dostupan i u minusnom režimu rada – GUF50
| Dimenzije (ŠxDxV) | 484x745x2100 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 368x580x1510 mm |
| Bruto zapremina | 292 lit. |
| Neto zapremina | 228 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 250 W |
| Potrošnja el. energije | 0,9 kWh/24h |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Agregat | na plafonu uređaja |
| Rashladni fluid | 90 g, R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | INOX |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Težina | 110 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold GUF70 inox zamrzivač 700 litara
Tefcold GUF140 inox zamrzivač 1400 litara
Tefcold RK710 inox frižider 700 litara
Profesionalni inox frižider, desna ili leva vrata - 700 litara:
- -2/+10° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- upušteni nosači polica
- jednostavna izmena pozicije polica
- 700 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 520 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

