Tefcold GUF140 inox zamrzivač 1400 litara
2.408 € cena bez PDV-a
Profesionalni dvokrilni inox zamrzivač
1400 litara bruto
- -24/-18° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 430
- GN 2/1 – idealno slaganje GN posuda
- 3+3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 1400 litara bruto
- 1090 litara neto zapremina hlađenog prostora
Profesionalni dvokrilni inox zamrzivač
1400 litara bruto
- -24/-18° C
- inox puna vrata
- INOX AISI 430
Kapacitet
- GN 2/1 – idealno slaganje GN posuda
- 3+3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 1400 litara bruto
- 1090 litara neto zapremina hlađenog prostora
Profesionalni dvokrilni zamrzivač puna inox vrata:
- u GN standardu – police 650×530 mm GN 2/1
- idealno skladištenje GN 1/1 i 2/1 posuda i bez polica
- temperatura podesiva od -24/-18° C
- 60 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 42 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom
- automatsko isparavanje kondenzata – grejanje toplim gasom
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- vrata sa uglom otvaranja 100°
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 430
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- monoblok sistem na plafonu zamrzivača
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Vrata zamrzivača
- termoizolovana puna vrata
- inox rukohvat
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
Profesionalni zamrzivač – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 430
- unutrašnjost: INOX AISI 430
- 4 točka – 2 sa kočnicom
Dostupan u varijanti 700 lit, kao i u plusnom režimu rada – GUC140
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1340x845x2000 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 1400 lit. |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1220x680x1380 mm |
| Neto zapremina | 1090 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 730 W |
| Potrošnja el. energije | 8,25 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -18°/-24° C |
| Temperatura isparivača | -30° C |
| Agregat | na plafonu uređaja |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 6 plastificiranih rešetkastih polica |
| Nosači polica | 6 pari nosača |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 140 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold RK710 inox frižider 700 litara
Profesionalni inox frižider, desna ili leva vrata - 700 litara:
- -2/+10° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- upušteni nosači polica
- jednostavna izmena pozicije polica
- 700 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 520 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkDesmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

