TEFCOLD LGF7500B zamrzivač LED panel
4.494 € cena bez PDV-a
Profesionalni trokrilni zamrzivač staklena vrata crni + LED panel
- -25°/-14° C
- staklena krilna grejna vrata
- LED panel za brendiranje
- Crna spoljašnjost i unutrašnjost
- 12 plastificiranih žičanih polica
- dimenzija police – 618 x 622 mm
- 2050 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 1436 litara – neto zapremina slobodnog prostora
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje
Profesionalni trokrilni zamrzivač staklena vrata crni + LED panel
- -25°/-14° C
- staklena krilna vrata
- LED panel za brendiranje
- Crna spoljašnjost i unutrašnjost
Kapacitet
- 12 plastificiranih žičanih polica
- dimenzija police – 618 x 622 mm
- 2050 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 1436 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni zamrzivač staklena vrata:
- staklena grejna vrata na šarkama
- automatsko otapanje – pomoću grejača
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- 2x LED svetlo vertikalno u ramu vrata
- brava sa zaključavanje
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje – pomoću grejača
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- Energetska klasa D
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Profesionalni zamrzivač – struktura
- unutrašnje LED osvetljenje sa prekidačem
- unutrašnjost – nerđajući čelik
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- 6 točkića za lakše premeštanje
Dostupne varijante Tefcold LGF zamrzivača:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2079x805x2065 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1959x640x1520 mm |
| Bruto zapremina | 2050 Lit. |
| Neto zapremina | 1436 Lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,2 kW |
| Potrošnja el. energije | 25,57 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -25°/ -14 °C |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | 12 žičanih polica |
| Dimenzija police | 618×622 mm |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 240 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.

