TEFCOLD LGF2500B zamrzivač LED panel
1.923 € cena bez PDV-a
Profesionalni zamrzivač 1 staklena vrata – crni + LED panel
- -25°/-14° C
- staklena krilna grejna vrata
- LED panel za brendiranje
- Crna spoljašnjost i unutrašnjost
- 4 plastificirane žičane police
- 496 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 405 litara – neto zapremina slobodnog prostora
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje
Profesionalni zamrzivač 1 staklena vrata – crni + LED panel
- -25°/-14° C
- staklena krilna vrata
- LED panel za brendiranje
- Crna spoljašnjost i unutrašnjost
Kapacitet
- 4 plastificirane žičane police
- dimenzija police – 545 x 622 mm
- 496 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 405 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni zamrzivač staklena vrata:
- staklena grejna vrata na šarkama
- automatsko otapanje – pomoću grejača
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- 2x LED svetlo vertikalno u ramu vrata
- brava sa zaključavanje
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje – pomoću grejača
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- Energetska klasa C
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Profesionalni zamrzivač – struktura
- unutrašnje LED osvetljenje sa prekidačem
- unutrašnjost – nerđajući čelik
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- 4 točkića za lakše premeštanje
Dostupne varijante Tefcold LGF zamrzivača:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 685x805x2065 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 565x640x1520 mm |
| Bruto zapremina | 496 Lit. |
| Neto zapremina | 405 Lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 650 W |
| Potrošnja el. energije | 7,79 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -25°/ -14 °C |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | 4 plastificirane rešetkaste police |
| Dimenzija police | 545×622 mm |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 120 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkMinusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

