Bain marie na gas FAGOR BM-G710
1.400 € cena bez PDV-a
Bain marie na GAS 30 litara – topla kupka – serija 700
Plinski uređaj za održavanje temperature hrane sa grejanjem na pari
Kapacitet GN 2/1 maksimalne dubine 150 mm
- upresovan bazen sa zaobljenim ivicama
- kapacitet bazena 30 litara
- kontrola temperature vode 30-90° C
- Gorionik od nerđajućeg čelika – na spoljašnjoj strani bunara
- izolovana komora za sagorevanje – smanjuje zagrevanje komponenti
- ne zahteva električnu instalaciju
- gravitaciono pražnjenje – uklanjanjem prelivne cevi
Bain marie na GAS 30 litara – topla kupka – serija 700
Plinski uređaj za održavanje temperature hrane sa grejanjem na pari
Kapacitet GN 2/1 maksimalne dubine 150 mm
- upresovan bazen sa zaobljenim ivicama
- kapacitet bazena 30 litara
- kontrola temperature vode 30-90° C
- Gorionik od nerđajućeg čelika – na spoljašnjoj strani bunara
- izolovana komora za sagorevanje – smanjuje zagrevanje komponenti
- ne zahteva električnu instalaciju
- gravitaciono pražnjenje – uklanjanjem prelivne cevi
Opcionalno
- otvoreno postolje
- zatvoreno postolje sa vratima
FAGOR Kore 700 bain marie – serija 700:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 6,5 kW |
| Kapacitet tanka | GN 2/1 150h mm |
| Radna temperatura | 30°-90° C |
| Otpadna voda | gravitaciono pražnjenje, prelivna cev |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 34 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

