Plisnki roštilj Fagor CI-FTG608T 2 V R
1.966 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski rebrasti top roštilj 2 zone – serija 650
- Termostatska kontrola temperature 50 to 310 °C
- Dve nezavisne grejne zone
- čelična grejna ploča debljine 10 mm
- splash back
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- magnetni plinski ventil sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom
- plinski ventil za regulaciju temperature (min-max)
- piezzo upaljač
Profesionalni plinski rebrasti top roštilj 2 zone – serija 650
- Termostatska kontrola temperature 50 to 310 °C
- Dve nezavisne grejne zone
- čelična grejna ploča debljine 10 mm
- splash back
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- magnetni plinski ventil sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom
- plinski ventil za regulaciju temperature (min-max)
- piezzo upaljač
Gasni pultni roštilji – serija 650
CI-FTG604T 1 V S – širina 400, jedna zona, ravna ploča
CI-FTG604T 1 V R – širina 400, jedna zona, rebrasta ploča
CI-FTG608T 2 V S – širina 800, dve zone, ravna ploča
CI-FTG608T 2 V R – širina 800, dve zone, rebrasta ploča
CI-FTG608T 2 V SR – širina 800, dve zone, kombinovana ploča
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x650x445 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 15 kW |
| Kontrola | magnetni gasni ventil sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | rebrasta |
| Grejna zona | 796×500 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 40 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

