Afinox SPRING PIZZA PLUS 831 – pizza sto
5.755 € cena bez PDV-a
Trokrilni pizza sto + 6 fioka
- rashladni boks sa 3 vrata + 6 fioka EN 400 x 600 mm
- 1 polica EN 400 x 600 mm po vratima
- Zaobljene ivice enterijera za lako čišćenje
- Integrisani odvod kondenzovane vode
- Samozatvarajuća vrata
- Automatsko otapanje
- Energetska klasa A – niska potrošnja energije
- zapremina rashladnog boksa 383 litre
- režim rada: -2/+7 °C
- Mermerna radna ploča
- kompletno izradjen od INOX-a
Ventilacioni hladni pica stolovi SPRING PIZZA PLUS dubine 800 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290. Podržavanju euro normu EN 400 x 600 mm.
Pizza hladni sto sa pločom od mermera, olakšava razvlačenje testa za pizza podloge.
Trokrilni pizza sto + 6 fioka
- rashladni boks sa 3 vrata + 6 fioka EN 400 x 600 mm
- 1 polica EN 400 x 600 mm po vratima
- Zaobljene ivice enterijera za lako čišćenje
- Integrisani odvod kondenzovane vode
- Samozatvarajuća vrata
- Automatsko otapanje
- Energetska klasa A – niska potrošnja energije
- zapremina rashladnog boksa 383 litre
- režim rada: -2/+7 °C
- Mermerna radna ploča
- kompletno izradjen od INOX-a
Kompatibilan je sa salatarom VRS2560V.
Veliki unutrašnji kapacitet omogućava skladištenje 10 standradnih lodni za pizza testo EN 400×600 mm visine 40 mm (po jednim vratima).
Unutrašnjost i spoljašnjost pizza stola izradjeni su od nerdjajućeg čelika, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Ventilacioni hladni pica stolovi SPRING PIZZA PLUS dubine 800 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290. Podržavanju euro normu EN 400 x 600 mm.
Pizza hladni sto sa pločom od mermera, olakšava razvlačenje testa za pizza podloge.
Pizza sto dostupan u više dimenzija:
SPRING PIZZA PLUS 820 – pizza sto sa 2 vrata
SPRING PIZZA PLUS 821 -pizza sto sa 2 vrata + 6 fioka
SPRING PIZZA PLUS 830 – pizza sto sa 3 vrata
SPRING PIZZA PLUS 831– pizza sto sa 3 vrata + 6 fioka
SPRING PIZZA PLUS 840– pizza sto sa 4 vrata
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2560x800x1030 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 430x670x528 mm x4 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 247 W |
| Temperaturni režim | -2/+7°C |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | 3D sistem pomoću ventilatora, dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Vrata | 6 fioka EN 400×600 mm, 3 vrata |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Brava na vratima | nema |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatni nosači plehova, dodatne police |
| Težina | 377 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Tefcold GVC38-150 nadgradna salatara 150 cm 6x 1/3 GN
Nadgradna salatara za priloge 150 cm za 6 posuda 1/3 GN
- kapacitet 6x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja - otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Tefcold PT1300 pizza sto
Pizza sto sa mermernom pločom 200 cm
- rashladni boks sa dvoje vrata
- zapremina rashladnog boksa 565 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 21 nosač za kasete-lodne 600x400 mm
- kompletno izradjen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Pizza sto kompatibilan je sa salatarom Tefcold GVC38-200.
Povezani proizvodi
Univerzalna seckalica za povrće SIRMAN TM ALL
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerđajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, uređaj može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- lešnik, badem
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Ovalni ulaz na poklopcu 158x75 mm i okrugli Ø52 mm.
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 300 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)SIRMAN TM ALL je idealna seckalica za upotrebu u picerijama, uz dva noža (poručuju se dodatno):
- DF2 za sečenje šampinjona
- DT7 ili DT9 kao mašina za rendanje sira - mozzarele
Profesionalna kuhinjska seckalica SIRMAN TM INOX CE
Profesionalna univerzalna kuhinjska seckalica.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerdjajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, uredjaj može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- lešnik, badem
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Ovalni ulaz na poklopcu 158x75 mm i okrugli Ø52 mm.
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 300 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)SIRMAN TM univerzalna seckalica za povrće dostupna u 3 varijante:
- SIRMAN TM ALL - aluminijumski poklopac
- SIRMAN TM INOX - inox poklopac
- SIRMAN TM TG - otvor za ubacivanje sirovine Ø192mm sa visinom 150h mm
SIRMAN TM ALL je idealna seckalica za upotrebu u picerijama, uz dva noža (poručuju se dodatno):
- DF2 za sečenje šampinjona
- DT7 ili DT9 kao mašina za rendanje sira – mozzarele
Zanolli Teorema Polis T3 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 3 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1660 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 1240 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 3 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba

