Tefcold EBC53 podni frižider
945 € cena bez PDV-a
Podni frižider 411 litara EBC45
- plusni režim rada +3/+10°C
- energetska klasa B – štedi energiju
- lak pristup proizvodima
- idealnan za skladištenje svežih proizvoda ili pića
- čvrsti poklopac
- statičko hlađenje
- kapacitet 411 litara
- 4 točkića za lakše premeštanje
- brava za zaključavanje
- rashladni fluid R600a
- frižider za markete, kafiće, fast food restorane
EBC frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za markete, restorane, kafiće, fast food-ove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
Ovaj mali frižider za markete ima nisku potrošnju energije, što omogućava smanjenje tekućih troškova (energetska klasa B).
Uz njega dolaze i točkići za lakše pomeranje i čvrsti poklopac na šarkama za lak pristup proizvodima.
Dostpan je u različitim veličinama:
EBC35, EBC45, EBC53, EBC61
Podni frižider 411 litara EBC53
EBC frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za markete, restorane, kafiće, fast food-ove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
Ovaj mali frižider za markete ima nisku potrošnju energije, što omogućava smanjenje tekućih troškova (energetska klasa B).
Uz njega dolaze i točkići za lakše pomeranje i čvrsti poklopac na šarkama za lak pristup proizvodima.
Dostpan je u različitim veličinama:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1516x696x857 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1382x472x686 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 320 W |
| Temperaturni režim | +3°/+10°C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Zapremina hlađene zone | 411 lit. |
| Rashladni fluid | 72 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Energetska klasa | B class |
| Potrošnja el. energije | 0,66 kWh/24h |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | LED svetlo |
| Boja | bela |
| Težina | 53 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

