Mašina za pranje čaša Sammic GP-35B DD
1.604 € Originalna cena je bila: 1.604 €.1.363 €Trenutna cena je: 1.363 €. cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za pranje čaša sa pumpom za izbacivanje vode za odvod u zidu
Sani-Control garancija higijene
- GARANTOVANA DEZINFEKCIJA u skladu sa standardom DIN 10534.
- funkcija THERMAL LOCK: Osigurava da će se ispiranje obaviti na idealnoj temperaturi za dezinfekciju čaša ili tanjirića.
Dvostruki sistem filtriranja.
- pumpa za izbacivanje otpadne vode – za odvod u zidu
- pumpa za doziranje deterdženta
- pumpa za doziranje sredstva za ispiranje
- 1 korpa za čaše 350×350 mm
- 1 korpa za čaše i tanjiriće 350×350
- 1 mala korpa za pribor
Profesionalna mašina za pranje čaša sa pumpom za izbacivanje vode, za odvod u zidu
Sani-Control garancija higijene
- GARANTOVANA DEZINFEKCIJA u skladu sa standardom DIN 10534.
- funkcija THERMAL LOCK: Osigurava da će se ispiranje obaviti na idealnoj temperaturi za dezinfekciju čaša ili tanjira.
Dvostruki sistem filtracije
- maksimalna zaštita pumpe za izbacivanje vode
Vrata sa duplim zidom
- vrata sa duplim zidom, sigurnosni mikroprekidač i visokokvalitetni zaptivač vrata: savršena zvučna i hidro izolacija
Mašina za pranje čaša sa jednostavnim kontrolama
- GP Xperience: jednostavna i intuitivna upotreba
- ciklusi pranja: izbor idealnog programa pranja pomoću ikonica
- elektronski kontrolni panel sa IP65 zaštitom od prskanja vode
- izvlačenje difuzora i filtera bez alata, za lakše održavanje i
čišćenje
| Dimenzije (ŠxDxV) | 420x495x645 mm |
|---|---|
| Korpa | 350×350 mm |
| Visina otvora | 240 mm |
| Kontrola | soft tasteri |
| Ciklus pranja | 120/150 sekundi |
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 3,77 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 2,57 kW |
| Grejač bojlera | 2,5 kW |
| Grejač tanka | 1,2 kW |
| Pumpa pranja | 75 W |
| Kapacitet bojlera | 3,2 lit. |
| Kapacitet tanka | 12,7 lit. |
| Potrošnja vode po ciklusu | 2,2 lit. |
| Doziranje deterdženta | ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | konekcija na vodu 30°-60° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | pumpa za izbacivanje vode, Ø 32 mm |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 31 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Slični proizvodi …
Mašina za pranje čaša Sammic UX-40BD DD
Profesionalna mašina za pranje čaša
Sani-Control system: garantovana dezinfekcija
SOFT START za pranje osetljivih kristalnih čaša
Upresovan tank i vrata koja se lako otvaraju: higijenski i ergonomski
Ekskluzivni Hidroblade™ sistem za pranje: maksimalna efikasnost.
Trostruki sistem filtriranja.
- omekšivač vode u mašini za pranje čaša - depurator
- pumpa za izbacivanje otpadne vode - za odvod u zidu
- pumpa za doziranje deterdženta
- pumpa za doziranje sredstva za ispiranje
- 1 korpa za čaše 400x400 mm
- 1 korpa za čaše i tanjire 400x400 mm (do Ø240 mm)
- 1 mala korpa za pribor
Mašina za pranje čaša Sammic AX-40BD DD
Profesionalna mašina za pranje čaša sa visokim otvorom H300 mm i pumpom za izbacivanje vode
Sani-Control system: garantovana dezinfekcija
Upresovan tank i vrata koja se lako otvaraju: higijenski i ergonomski
Ekskluzivni Hidroblade™ sistem za pranje: maksimalna efikasnost.
Trostruki sistem filtriranja.
- pumpa za izbacivanje otpadne vode - za odvod u zidu
- pumpa za doziranje deterdženta
- pumpa za doziranje sredstva za ispiranje
- 1 korpa za čaše 400x400 mm
- 1 korpa za čaše i tanjire 400x400 mm (do Ø240 mm)
- 1 mala korpa za pribor
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Profesionalna cediljka za citruse Santos EVOLUTION #70
Najbolja profesionalna cediljka za citruse: za limun, narandžu, grejp, limetu ... za sve citruse.
Heavy duty cediljka svih vsta citrusa (agruma), sa potiskivačem za lakše cedjenje.
Cediljka namenjena intenzivnoj komercijalnoj upotrebi - do 50 lit/h.
Jak indukcioni motor isporučuje snagu direktno na sistem za cedjenje i održava broj obrtaja bez obzira na trenutno opterećenje.
Profesionalna cediljka za citruse se isporučuje sa 1 nastavkom za cedjenje obzirom da ima potiskivač - isti nastavak kada se cedi limun/limeta, narandža ili grejpfrut.
Jednostavnost upotrebe: automatsko startovanje pritiskom na potiskivač (patentiran sistem sa spojnicom - kvačilom).
Profesionalna cediljka citrusnog voća konstruisana za rad u barovima, restoranima i svugde gde postoji potreba za zdravim i sveže iscedjenim sokom od narandže, grejpa ili prirodne limunade.
- Izliv za sok na visini od 220 mm - direktno cedjenje u čašu.
- Vodootporni ON/OFF prekidač
- Maksimalni učinak - 50 litara iscedjenog soka na sat
- Tih motor - 1500 obr/m
- Sigurnosni prekidači i termozaštita motora
- Jednostavno pranje i održavanje delovi rasklopivi bez upotrebe alata
Jaka konstrukcija i indukcioni motor garantuju dugtrajan rad i u najtežim uslovima.
https://youtu.be/ZA-06E_NtVcSANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom za uredjaje na tržištu:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Garancija i konstrukcija garantuju da je ovo najbolja cedilica za citruse za profesionalnu upotrebu.
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).

