Tefcold EIB-D1015-B1 ostvrski frižider/zamrzivač
5.237 € cena bez PDV-a
Ostrvska hladna vitrina za markete – širina 1,5 m – plusni/minusni režim
Uređaj po potrebi može raditi u plusnom ili minusnom režimu
- plusni ili minusni režim (-18°C/+5°C)
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- klizni stakleni poklopci
- zastakljen sa sve 4 strane
- LED unutrašnje svetlo horizontalno postavljeno
- crni eksterijer i enterijer
- točkovi (2 sa kočnicom)
- digitalna kontrola sa Bluetooth konekcijom
Ostrvska hladna vitrina za markete – širina 1,5 m – plusni/minusni režim
Uređaj po potrebi može raditi u plusnom ili minusnom režimu

- plusni ili minusni režim (-18°C/+5°C)
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- klizni stakleni poklopci
- LED unutrašnje svetlo horizontalno postavljeno
- crni eksterijer i enterijer
- točkovi sa kočnicom
EIB-D1015-B1 je mobilna rashladna jedinica koja predstavlja fleksibilno rešenje za hlađenje u maloprodajnim objektima. Može se koristiti kao zamrzivač za sladoled tokom leta i prebaciti na plusni režim van letnje sezone. Postavljen je na jakim točkićima, što znači da se može lako premestiti na novu lokaciju u okviru prodavnice, kada se promeni izloženi proizvod.
Ostrvo frižider/zamrzivač nudi impresivnu količinu prostora za skladištenje u poređenju sa svojom veličinom.
Zastakljen sa sve 4 strane, ima dva klizna staklena poklopca, u kombinaciji sa LED unutrašnjim osvetljenjem nudi odličnu vidljivost proizvoda, bez obzira iz kog pravca kupac dolazi. Ispod staklenih stranica ima dovoljno prostora za brendiranje.
Takođe, ova vitrina ima mogućnost Bluetooth konekcije preko digitalnog kontrolera, za praktično praćenje i izvoz HACCP podataka. Jednostavno preuzmite aplikaciju na svoj telefon i povežite se sa jedinicom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1512x1010x975 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1360x790x300 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1251 W |
| Temperaturni režim | -18°/+5 °C |
| Zapremina hlađene zone | 320 lit. |
| Kontrola | bluetooth, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Potrošnja el. energije | 9,69 kWh/24h |
| Energetska klasa | Class C |
| Klimatska klasa | 3L1, 3M1 |
| Rashladni fluid | 149 g, Gas R 290 |
| Materijal izrade | odbojnici – INOX 304, staklo, kućište plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 278 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

