HOME » Ugostiteljska oprema » Električni kiper Vital EDT9080 80LT
Vakuum pakerica preklopna Sammic SU-6100G
15.920 € cena bez PDV-a
Gasni roštilj ravna ploča ATALAY AGI-873S
1.155 € cena bez PDV-a
Električni kiper Vital EDT9080 80LT
3.045 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kiper 80 litara – manuelni, serija 900
- Termostatska kontrola 50°-300°C
- Dno izrađeno od legure čelika debljine 10 mm
- Posuda kapaciteta 80 litara
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Ventil za sipanje vode
Šifra proizvoda:
Vital EDT9080
Kategorije: Termo blok, Linija 900, Kuhinjska oprema, Kiperi
Opis
Kuhinjski električni kiper 80 litara – manuelni, serija 900
- Paneli uređaja od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- Kiper tiganj sa sistemom manuelnog podizanja posude
- Posuda kipera od nerđajućeg čelika
- Dno izrađeno od legure čelika debljine 10 mm
- Priključak na vodovodnu mrežu sa slavinom za punjenje tanka
- Poklopac kipera od duplog lima
- Poklopac sa šarkama od nerđajućeg čelika INOX AISI 304 sa balansirajućim oprugama
- Cevni gorionici od nerđajućeg čelika sa piezzo upaljačem
- Pilot plamen sa sigurnosnim termoelementom
- Kuhinjski električni kiper sa termostatskim podešavanjem radne temperature 50-300°C
- Zapremina 80 litara
Kuhinjski električni kiperi Vital serija 900
- EDT9080 kuhinjski kiper 80 litara
- EDT9080M kuhinjski kiper 80 litara, motorizovan
- EDT90120 kuhinjski kiper 120 litara
- EDT90120M kuhinjski kiper 120 litara električni, motorizovan
- EDT90150 kuhinjski kiper 150 litara električni
- EDT90150M kuhinjski kiper 150 litara električni, motorizovan
Kiperi manjeg kapaciteta dostupni u seriji 700.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12,1 kW |
| Kapacitet | 80 litara |
| Kontrola | ventil za dovod vode, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Kipovanje | manuelno |
| Grejna ploča | 10 mm debljine, legura od čelika Fe510 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2″ |
| Težina | 140 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Giorik BE74XM električni kiper 50LT
5.068 € cena bez PDV-a
Električni kiper Vital EDT90120 120LT
4.130 € cena bez PDV-a
Gasni kiper Vital GDT7050 50LT
2.632 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Konvektomat GIORIK SNHE061W
7.643 € cena bez PDV-a
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
2.964 € cena bez PDV-a
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

