Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1037
1.137 € cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1037 1000W
Mikrotalasna pećnica sa digitalnom kontrolom, kompaktne konstrukcije, 1.000W izlazne snage: sistem širenja mikrotalasa odozdo prema gore, omogućava brz i ujednačen rad; tajmer od 99 minuta sa zvučnim signalom i automatskim gašenjem za podešavanje radnog vremena mikrotalasne rerne; 10 programa rada; x2 dugme za dupliranje vremena programa.
Selektor izlazne snage u 3 nivoa:
- 1000 W za kuvanje
- 500 W za podgrevanje
- 340 W odmrzavanje
Dimenzije komore za ½ gastronorm
Potpuno ravna ploča unutar komore, u keramičkom staklu
Digitalna kontrola
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa jednim magnetronom 2.450Mhz
1000 W izlazne snage (1x 1000 W)
22 litre mikrotalasna komora
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1037 1000W
Mikrotalasna pećnica sa digitalnom kontrolom, kompaktne konstrukcije, 1.000W izlazne snage: sistem širenja mikrotalasa odozdo prema gore, omogućava brz i ujednačen rad; tajmer od 99 minuta sa zvučnim signalom i automatskim gašenjem za podešavanje radnog vremena mikrotalasne rerne; 10 programa rada; x2 dugme za dupliranje vremena programa.
Selektor izlazne snage u 3 nivoa:
- 1000 W za kuvanje
- 500 W za podgrevanje
- 340 W odmrzavanje
Dimenzije komore za ½ gastronorm
Potpuno ravna ploča unutar komore, u keramičkom staklu
Digitalna kontrola
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa jednim magnetronom 2.450Mhz
1000 W izlazne snage (1x 1000 W)
22 litre mikrotalasna komora
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- Konstrukcija i komora su napravljeni od nerđajućeg čelika za brzo i lako čišćenje
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal
| Dimenzije (ŠxDxV) | 510x360x306 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 330x330x200h mm |
| Zapremina komore | 22 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.490 W |
| Izlazna snaga | 1.000 W |
| Magnetroni | 1 magnetron |
| Prenos mikrotalasa | 1 rotirajući mešač ispod komore |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | 3 nivoa snage, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Programiranje | 10 programa rada |
| Tajmer | 0 – 99 min. |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 18 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Panasonic Corporation Japan |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

