Sirman Minicooker termički blender
Sirman MINICOOKER profesionalni termički blender sa posudom od 2 lit.
Profesionalni termalni blender – termomikser, pouzdan pomoćnik u kuhinji.
Multifunkcionalni kuhinjski robot sa indukcionim kuvanjem i snažnim motorom od 600 W odvojenim od prostora za kuvanje.
Indukciono zagrevanje koje prepolovi vreme potrebno za postizanje željene temperature.
Zahvaljujući svojoj multifunkcionalnosti, termomikser u jednoj posudi secka, melje, pravi emulzije, meša, pravi krem i kuva.
*Opcionalno – set za kuvanje na pari za termomikser
Sirman MINICOOKER profesionalni termički blender – thermomixer
- praktična, neophodna kuhinjska pomoć
- motor od 600 W odvojen od zone za kuvanje
- indukciono zagrevanje 1.000W – prepolovljeno vreme potrebno za postizanje željene temperature
- kontrola brzine u 10 nivoa – 100-8.700 rpm
- kontrola temperature za kuvanje 40 do 120°C
- 2 lit. posuda od nerđajućeg čelika
- glava noža se brzo demontira radi lakšeg čišćenja
- poklopac sa sigurnosnim zatvaračem
- isporučuje se sa lopaticom, leptir mikserom i perforiranom korpom
- poklopac posude sa otvorom za dodavanje sastojaka
- program za sotirano povrće
*Opcionalno – set za kuvanje na pari za termomikser
| Dimenzije (ŠxDxV) | 360x300x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Brzina | 100-8.700 rpm – podesivo u 10 nivoa |
| Snaga motora | 600 W |
| Indukciono zagrevanje | 1.000 W |
| Temperatura | 40°-120° C |
| Kapacitet posude | 2 lit. |
| Opcionalna dodatna oprema | set za kuvanje na pari |
| Težina | 9 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;











