Sirman Vista Easycold 100 hladna vitrina
1.169 € cena bez PDV-a
Sirman Vista Easycold 100 stona hladna vitrina za sushi i finger food
- kapacitet 2x 1/2 GN ili 4x 1/2 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- pelxiglass nadgradnja
- plexiglass lift vrata na šarkama
- konstrukcija od anodiziranog aluminijuma sa INOX detaljima
- LED rasveta
- digitalni tersmostat
- minimalna temperatura 3°C
- statičko hlađenje
Rashladna vitrina za sushi i finger food, isporučuje se bez posuda.
Sirman Vista Easycold 100 stona hladna vitrina za sushi i finger food
- kapacitet 2x 1/2 GN ili 4x 1/2 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- pelxiglas nadgradnja
- plexiglass lift vrata na šarkama
- konstrukcija od anodiziranog aluminijuma sa INOX detaljima
- LED rasveta
- digitalni tersmostat
- minimalna temperatura +3°C
- statičko hlađenje
Rashladna vitrina za sushi i finger food, isporučuje se bez posuda.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 950x434x220 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 4x GN 1/4, 2x GN 1/2 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 150 W |
| Temperaturni režim | +3°/+12°C |
| Rashladni fluid | R134a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Materijal izrade | plexiglass, anodizirani aluminijum, INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +32° C / 65% vlažnost vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/4, GN posude 1/2 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 28 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Maxima Sushi Tapas Vitrina 132L
Sushi tapas vitrina 132 litre - 180 cm
- kapacitet 5x 1/2 GN ili 8x 1/3 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja
- klizna vrata
- INOX konstrukcija
- LED rasveta
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+12°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
- jedinstveni sistem hlađenja sa smanjenim formiranjem leda
- sistem protiv kondenzacije na staklu
Hladna vitrina za sushi se isporučuje bez posuda.
Maxima Sushi Tapas Vitrina 52L
Sushi tapas vitrina za GN posude 1/3 - 52 litre - 135 cm
- kapacitet 5x 1/3 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja
- klizna vrata
- INOX konstrukcija
- LED rasveta
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+12°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
- jedinstveni sistem hlađenja sa smanjenim formiranjem leda
- sistem protiv kondenzacije na staklu
Hladna tapas sushi vitrina se isporučuje bez posuda.
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.

