Profesionalni električni roštilj Maxima Chrome 36
295 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni roštilj hrom ravna ploča 36 cm – za fast food upotrebu
Grejna grill hrom ploča 356×385 mm
- Ravna ploča od brušenog čelika sa hrom površinom
- Non-stick površina uz pravilnu upotrebu i održavanje
- Snižena potrošnja električne energije
- Ravnomerna raspodela temperature hrom ploče
- Termostatska kontrola temperature grill ploče 50 ºC do 300 ºC
- Svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- Prekidač 0/I
- Fioka za masnoću
- Stona varijanta fast food roštilja na 4 gumene nogare
Električni roštilj Chrome 36, dostupan i u varijanti Chrome 55 i Chrome 73
Profesionalni električni roštilj hrom ravna ploča 36 cm – za fast food upotrebu
- Električni roštilj za profesionalnu upotrebu
- Ravna ploča od brušenog čelika sa hrom površinom
- Non-stick površina uz pravilnu upotrebu i održavanje
- Snižena potrošnja električne energije
- Ravnomerna raspodela temperature hrom ploče
- Termostatska kontrola temperature grill ploče 50 ºC do 300 ºC
- Svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- Prekidač 0/I
- Fioka za masnoću
- Stona varijanta fast food roštilja na 4 gumene nogare
Električni roštilj Chrome 36, dostupan i u varijanti Chrome 55 i Chrome 73
| Dimenzije (ŠxDxV) | 360x450x200 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2 kW |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Grejna ploča | hromirana čelična ploča |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 356×385 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 19 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Profesionalni električni roštilj Maxima Chrome 55
Profesionalni električni roštilj hrom ravna ploča 55 cm - za fast food upotrebu
Grejna grill hrom ploča 548x365 mm
- Ravna ploča od brušenog čelika sa hrom površinom
- Non-stick površina uz pravilnu upotrebu i održavanje
- Snižena potrošnja električne energije
- Ravnomerna raspodela temperature hrom ploče
- Termostatska kontrola temperature grill ploče 50 ºC do 300 ºC
- Svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- Prekidač 0/I
- Fioka za masnoću
- Stona varijanta fast food roštilja na 4 gumene nogare
Električni roštilj Chrome 55, dostupan i u varijanti Chrome 36 i Chrome 73
Profesionalni električni roštilj Maxima Chrome 73
Profesionalni električni roštilj hrom ravna ploča - za fast food upotrebu
Grejna grill hrom ploča 728x400 mm
- Ravna ploča od brušenog čelika sa hrom površinom
- Non-stick površina uz pravilnu upotrebu i održavanje
- Snižena potrošnja električne energije
- Ravnomerna raspodela temperature hrom ploče
- Termostatska kontrola temperature grill ploče 50 ºC do 300 ºC
- Nezavisni termostati leve i desne polovine
- Svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- Prekidač 0/I
- Fioka za masnoću
- Stona varijanta fast food roštilja na 4 gumene nogare
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

