Električni roštilj AEI-670ND kombinovana ploča
796 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni roštilj kombinovani 60 cm širine:
- ravno rebrasta ploča pola-pola
- čelična grejna ploča debljine 10mm
- termostatska kontrola temperature ploče 50-300°C
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Profesionalni električni roštilj kombinovani 60 cm širine:
- ravno rebrasta ploča: ½-½
- čelična grejna ploča debljine 10mm
- termostatska kontrola temperature ploče 50-300°C
- specijalno dizajnirani grejači za ujednačen raspored temperature
- splashback zavaren za grejnu ploču
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- opcionalno postolje – samostojeći roštilj
Profesionalni električni roštilj serije 700 i širine 60 cm, dostupan i u varijanti sa rebrastom čeličnom pločom ili ravnom pločom.
Opcionalno se izradjuje i sa hromiranom grejnom pločom.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x700x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 4,8 kW |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | ravno/rebrasta 1/2-1/2 |
| Grejna ploča | čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 53 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Električni roštilj AEI-670 ravna ploča
Električni roštilj AEI-670N rebrasta ploča
Električni roštilj AEI-870ND kombinovana ploča
Električni roštilj AEI-870NDCR hromirana kombinovana ploča
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20




