Profesionalna friteza AEF-660
1.295 € cena bez PDV-a
Profesionalna dupla friteza širine 600 mm – serija 600:
- kapacitet 9+9 litara ulja
- 15 kW snaga grejača
- bazen sa zaobljenim ivicama
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Profesionalna dupla friteza širine 600 mm – serija 600:
Mehanički termostat za regulaciju temperature ulja;
- kapacitet 9+9 litara ulja
- 15 kW snaga grejača – brz oporavak temperature
- svetlosni inidkator zagrejanosti ulja i napajanja električnom energijom
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja 100-180°C
- zaštita od pregrevanja – bimetalna termozaštita
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Friteza za profesionalnu upotrebu
Atalay AEF-660 profesionalna dupla friteza, namenjena je upotrebi u restoranima u sklopu serije 600 ili fast food radnjama.
Podrazumeva celodnevnu upotrebu u najtežim uslovima rada uz maksimalne rezultate – izbalansiran odnos litraže ulja i snage.
Serija SNACK 600 idealna za kuhinje i fast food objekte gde nedostaje prostora ali bez kompromisa sa kapacitetom i snagom uredjaja.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
Profesionalna friteza serije SNACK 600 dostupna u verzijama:
- 1 bazen AEF-360
- 1 bazen AEF-460
- 2 bazena AEF-660
- 2 bazena AEF-860
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 15 kW |
| Zapremina bazena | 9+9 litara ulja |
| Regulacija temperature | 100°-180°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat, sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 38 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN


