Plinski roštilj AGI-460 ravna ploča
601 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski top roštilj sa ravnom pločom 400 mm:
- čelična grejna ploča debljine 10mm
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Profesionalni plinski roštilj sa ravnom pločom 400 mm – serija 600:
- čelična grejna ploča debljine 10mm
- gasni ventil za kontrolu temperature ploče
- pilot plamen sa sigurnosnim termoelementom
- specijalno dizajniran gasni gorionik za ujednačen raspored temperature
- splashback zavaren za grejnu ploču
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- opcionalno postolje – samostojeći roštilj
Profesionalni plinski ravni roštilj, serija 600, dostupan u varijantama:
- širine 300 mm
- širine 400 mm
- širine 600 mm
- širine 800 mm
- širine 1000 mm
Serija SNACK 600 idealna za kuhinje i fast food objekte gde nedostaje prostora ali bez kompromisa sa kapacitetom i snagom uredjaja.
Profesionalni roštilj širine 400mm opcionalno dostupan i sa ravnom hromiranom pločom – AGI-460CR
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 4,5 kW |
| Kontrola | magnetni gasni ventil sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna ploča | čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 40 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Plinski roštilj AGI-360 ravna ploča
Plinski roštilj AGI-660 ravna ploča
Plinski roštilj AGI-860 ravna ploča
Plinski roštilj AGI-1060 ravna ploča
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža




