Električni roštilj AEI-870 ravna ploča
866 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni roštilj sa ravnom pločom:
- čelična grejna ploča debljine 10mm
- termostatska kontrola temperature ploče 50-300°C
- nezavisna kontrola leve i desne polovine
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Profesionalni električni roštilj sa ravnom pločom:
- čelična grejna ploča debljine 10mm
- termostatska kontrola temperature ploče 50-300°C
- nezavisna kontrola leve i desne polovine
- specijalno dizajnirani grejači za ujednačen raspored temperature
- splashback zavaren za grejnu ploču
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- opcionalno postolje – samostojeći roštilj
Profesionalni električni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa rebrastom čeličnom pločom ili kombinovanom pločom.
Opcionalno se izradjuje i sa hromiranom grejnom pločom.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 7,2 kW |
| Kontrola | nezavisna kontrola leve i desne površine, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna ploča | čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 78 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Električni roštilj AEI-870N rebrasta ploča
Električni roštilj AEI-870ND kombinovana ploča
Gasni roštilj ravna ploča ATALAY AGI-870S
Gasni roštilj ravni - širina 800 mm
TOP gasni roštilj sa ravnom pločom
- ravna grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- nezavisna kontrola temperature ploča
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Gasni roštilj rebrasta ploča ATALAY AGI-870NS
Gasni roštilj rebrasti 800 mm širine
TOP gasni roštilj sa rebrastom pločom
- rebrasta grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- nezavisna kontrola temperature ploča
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FG9117T gasna friteza
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com


