Gasni roštilj ravna ploča ATALAY AGI-470S
656 € cena bez PDV-a
Gasni roštilj ravni – ploča 400 mm širine
TOP gasni roštilj sa ravnom pločom
- ravnaa grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za kontrolu temperature ploče
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x700x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 6,3 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 396×520 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 41 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža


