Plinski šporet AGO-860
913 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski top šporet – linija 600
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 6,3 kW gorionici
- 25,2 kW ukupna snaga
- pilot plamen
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- nosači posudja od livenog gvoždja
- INOX AISI 304
Opcionalno:
- postolje sa vratima
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 25,2 kW |
| Broj gorionika | 4 |
| Snaga gorionika | 6,3 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 38 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Mikser za testo Prismafood IBT40
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm


