Scotsman MXGM938ASR modularni ledomat 400 kg
Industrijski ledomat 400 kg proizvodnje za 24h – modularni ledomat velikog kapaciteta.
Ledomat je bez agregata, priključuje se na postojeći sistem hlađenja u objektu
Ledomat za industrijsku proizvodnju leda – za distribuciju i prodaju leda ugostiteljskim objektima.
Gourmet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda.
Proizvodnja leda za prodaju – ledomat za pokretanje proizvodnje.
Industrijski ledomat 400 kg proizvodnje za 24h – bez agregata, priključuje se na postojeći sistem hlađenja u objektu.
Ledomat je BEZ depozita.
Odgovarajući depoziti za led:
- Scotsman SB393 ~181 kg kapacitet
- Scotsman SB530 ~243 kg kapacitet
Industrijski ledomat proizvodi 400 kg leda oblika “ medium gourmet“ – srednja ugostiteljska kocka 20 grama
- Profesionalni ledomat sa „Agion“ tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata – status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca, pokretanjem self clean system-a uz adekvatnu hemiju za kamenac
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine – sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
Industrijski ledomat 400 kg
Ledomati sa GOURMET kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 25 kg do 400 kg na dan – najveći ledomat za komercijalnu proizvodnju leda.
Scotsman ledomati sa najdužom garancijom.
Proizvodnja leda za prodaju – dostava leda
Scotsman gourmet MXGM938ASR industrijski ledomat proizvede 400 kg leda na dan, sa medium gourmet cube kockom težine 20 gr (~20.000 kockica leda dnevno).
Gourmet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda, zbog samog oblika kocke i čvrste strukture.
Ne puca prilikom pakovanja i skladištenja u komorama, postojan u transportu i manipulaciji do krajnjeg korisnika – gosta.
Proizvodnja leda za prodaju je sve popularnija, u poslednjih nekoliko godina, obzirom na stalni rast potrebe za ledom u ugostiteljstvu.
| Proizvodnja za 24h | 400 kg |
|---|---|
| Oblik leda | Ø 30 x H 34 mm, Medium Gourmet 20 g |
| Odgovarajući depoziti | SB393 181 kg SB530 243 kg SB948 406 kg SB1025 478 kg |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 773x704x1236 mm |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Rashladna snaga | 13.500 W |
| Temperatura ambijenta | max 43°C, min 10°C |
| Napajanje vodom | ventil ¾”, 5°-38°C, 1-5 bar |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa ledomata, crevo Ø 23 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 143 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

