HOME » Ugostiteljska oprema » Kuter SIRMAN C 4
Kuter SIRMAN C 4 VT variotronic
1.108 € cena bez PDV-a
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 VE
6.548 € cena bez PDV-a
Kuter SIRMAN C 4
Profesionalni mali kuhinjski kuter – homogenizator:
- Čvrsto kućište kutera izradejeno od nerdjajućeg čelika
- Inox posuda sa ručkama i debelim dnom
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad kutera
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu kutera
- Mikroprekidač na poluzi zatvarača
- Poklopac kutera od prozirnog leksana
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Standard: špatula i kamen za oštrenje
- Kuter sa nožem brzine obrade 2.500 rpm
Šifra proizvoda:
SIRMAN C 4 40780402S
Kategorija: Kuhinjska oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 305x365x255 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 350 W |
| Nož | 2-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 3,3 lit. |
| Maksimalno punjenje | 1,5 lit. |
| Broj obrtaja noža | 2.500 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, elektronska kontrola sa IP 54 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | noževi za pesto, nazubljeni noževi, dodatak za mućenje |
| Težina | 10 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
2.679 € cena bez PDV-a
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.

