Doner Kebab GAS ADG-8A Atalay
1.482 € cena bez PDV-a
GYROS DONER KEBAB gasni grill
4×2 gorionika
Aparat za gyros ili doner, plinski, kapaciteta do 60-80 kg mesa
- Brzo pečenje mesa zahvaljujući V postavci gorionika i velikoj grejnoj površini
- LPG ili NG napajanje
- Gasni sigurnosni ventil sa termoelementom – prekida dovod gasa u slučaju gašenja plamena
- Gasni ventil za podešavanje plamena gorionika
- Gorionici na klizačima – podesiv razmak mesa i gorionika pomeranjem aparata.
- Motor u podnožju aparata, sa dva smera – brzina okretanja 1 krug u minuti
- Motor zaštićen od direktnog grejanja
- Fioka ocednik
GYROS DONER KEBAB gasni grill
8 gorionika
Aparat za gyros ili doner, plinski, kapaciteta do 60-80 kg mesa
- Brzo pečenje mesa zahvaljujući V postavci gorionika i velikoj grejnoj površini
- LPG ili NG napajanje
- Gasni sigurnosni ventil sa termoelementom – prekida dovod gasa u slučaju gašenja plamena
- Gasni ventil za podešavanje plamena gorionika
- Gorionici na klizačima – podesiv razmak mesa i gorionika pomeranjem aparata.
- Motor u podnožju aparata, sa dva smera – brzina okretanja 1 krug u minuti
- Motor zaštićen od direktnog grejanja
- Fioka ocednik
| Dimenzije (ŠxDxV) | 674x836x1118 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 80 kg mesa |
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Snaga | 18 kW |
| Broj gorionika | 4×2 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 67 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.

