Doner Kebab GAS ADG-12A Atalay
1.818 € cena bez PDV-a
GYROS – DONER KEBAB aparat na plin
Dupli gorionici – 2×6 gorionika
Aparat za gyros ili doner, plinski, kapaciteta do 120 kg mesa
- Brzo pečenje mesa zahvaljujući V postavci gorionika i velikoj grejnoj površini
- LPG ili NG napajanje
- Gasni sigurnosni ventil sa termoelementom – prekida dovod gasa u slučaju gašenja plamena
- Gasni ventil za podešavanje plamena gorionika
- Gorionici na klizačima – podesiv razmak mesa i gorionika pomeranjem aparata.
- Motor u podnožju aparata, sa dva smera – brzina okretanja 1 krug u minuti
- Motor zaštićen od direktnog grejanja
- Fioka ocednik
GYROS – DONER KEBAB aparat na plin
Dupli gorionici – 2×6 gorionika
Aparat za gyros ili doner, plinski, kapaciteta do 120 kg mesa
- Brzo pečenje mesa zahvaljujući V postavci gorionika i velikoj grejnoj površini
- LPG ili NG napajanje
- Gasni sigurnosni ventil sa termoelementom – prekida dovod gasa u slučaju gašenja plamena
- Gasni ventil za podešavanje plamena gorionika
- Gorionici na klizačima – podesiv razmak mesa i gorionika pomeranjem aparata.
- Motor u podnožju aparata, sa dva smera – brzina okretanja 1 krug u minuti
- Motor zaštićen od direktnog grejanja
- Fioka ocednik
Aparat za giros ili doner, dostupan i u verziji sa 8 ili 10 gorionika
| Dimenzije (ŠxDxV) | 674x836x1450 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 120 kg mesa |
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Snaga | 32 kW |
| Broj gorionika | 6×2 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 80 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Preklopni toster Bartscher Contact grill 1800 1R
Električna friteza Sirman ELDORADO 5
Najmanja profesionalna friteza:
- 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 120x220x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...

