HOME » Ugostiteljska oprema » Horizontalni kuter SIRMAN Katana 12 VV
Horizontalni kuter SIRMAN Katana 12
3.616 € cena bez PDV-a
RESTO START 4 jednoetažna pizza peć
900 € cena bez PDV-a
Horizontalni kuter SIRMAN Katana 12 VV
3.852 € cena bez PDV-a
Horizontalni kuter kapaciteta 12 litara sa varijatorom brzine.
- Kompletno izrađen od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Sečivo pokreće snažni inverter motor – konstantna brzina pri punom opterećenju.
- Čvrsta, demontažna posuda kutera od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Poklopac posude od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Lako uklnjiv poklopac olakšava čišćenje i sanitizaciju.
- Kontrole sa tasterima od nerdjajućeg čelika sa IP 67 zaštitom.
- Glavčina sa nožem se lako demontira.
- Nož sa 3 oštrice standardno uz kuter (podesivo na 2 oštrice).
- Dostupni noževi za posebne namene.
- Maksimalna zaštita od prodiranja tečnosti na pogonskom vratilu kutera.
- Savršeno za meso, ribu i povrće, ali pogodno i za mnoge druge vrste prerade.
Opcije:
- Podesive noge mm 95-130.
- Noge od nerđajućeg čelika sa točkovima i blokadom.
- Glavčina sa tupim, nazubljenim ili tupim lopaticama.
Šifra proizvoda:
SIRMAN KATANA 12 VV 40794852
Kategorije: Kuhinjska oprema, Obrada mesa, Kuteri, Kuteri
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 902x587x443 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.610 W – 2,2Hp |
| Nož | 3-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 12 lit. |
| Broj obrtaja noža | 600-2.600 rpm, varijator brzine |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | 2-kraki INOX nož, nazubljeni noževi |
| Težina | 75 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Konvektomat GIORIK SNHE061W
7.643 € cena bez PDV-a
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.

