Prismafood Basic 6 jednoetažna pizza peć
1.154 € cena bez PDV-a
BASIC 6 Prismafood pizza peć za 6 pizza
- jedna etaža
- 6 pizza Ø 32 cm
- radna temperatura 45°-455°C
- dva nezavisna termostata za gornje i donje grejače
- površina za pečenje od šamota
- laminirani grejači
- unutrašnje osvetljenje
- izolacija kamena vuna
- opcionalno sa digitalnom kontrolom
BASIC 6 PRISMAFOOD pizza peć za 6 pizza
Jednostavna za upotrebu i neverovatno funkcionalna peć.
BASIC serija peći je dizajnirana da omogući savršeno ispečenu pizzu, a to se dobija odvojenim kalibrisanjem dve različite radne temperature,
za gornji i donji deo, sa temperaturom koja je limitirana na 455 ° C.
Sveden dizajn i kontrolna tabla, omogućavaju optimalan rad, sa trajnom, pouzdanom opremom i jednostavnom za održavanje.
Dostupna su postolja za pizza peći, sa otvorenim prostorom za mešalicu za testo.
Električna pizza peć za 6 pizza – BASIC 6, je napravljena od nerđajućeg čelika i unapred obojenog čelika (plastificiranog lima),
sa površinom za pečenje u vatrostalnom kamenu (šamotu), laminiranim grejnim elementima, unutrašnjim osvetljenjem,
sa izolacijom od kamene vune, koja pruža izuzetne perforamnse u radu ali i uštede električne energije.
Idealna temperatura za pečenje pizze
Odvojeni termostati za podešavanje temeperature unutar komore, dozvoljavaju korisniku da podesi idealnu temperaturu
pomoću dve različite temeperature, temperature donje ploče i temperature gornjih grejača,
kako bi održao srednju vrednost temperature za pečenje pizze ~330-340°C.
Ovo je moguće ostvariti samo uz pomoć tanke šamotne ploče – 16mm, gde je brz odziv grejača na pad temperature.
Verzija sa istom površinom za pečenje pizza, ali većom širinom u odnosu na dubinu – BASIC 6L.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 975x1214x413 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 7,2 kW |
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | 660x990x140h mm |
| Kapacitet | 6 pizza Ø 32 cm |
| Radna temperatura | 45°-455°C |
| Kontrola | nezavisni termostati za gornje i donje grejače |
| Termostat | mehanički termostat |
| Termometar | analogni termometar za prikaz temperature u komori |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 16 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | obloge od plastificiranog lima, konstrukcija od čeličnog lima, front INOX AISI 304 |
| Težina | 100 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | postolje za peć, napa |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Sammic CA-3V univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna kuhinjska mašina sa disk noževima - seckalica.
Kapacitet do 500 kg/h.
Varijabilna brzina motora
"Brushless" tehnologija elektromotora: snažni i efikasni motori
- Maksimalna efikasnost: održavanje obrtnog momenata u celom opsegu brzine motora.
- Ekskluzivni „force control system“: garancija ujednačenog i visokokvalitetnog reza.
- Lagan i kompaktan dizajn: mala težina i zauzima malo radnog prostora.
- Poboljšana nepropusnost vazduha / vode jer nije potrebna ventilacija.
- Prave manje buke: poboljšano radno okruženje.
Zanolli Teorema Polis T3 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 3 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1660 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 1240 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 3 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba
Mikser za testo Prismafood IBM10
Sirman HERCULES 30 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 25 kg zamesa
Kapacitet miksera 32 litre - zames 25 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 32 litre / 25 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 400x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

