HOME » Ugostiteljska oprema » Alphatech Synapsy SYE202OB konvektomat
Alphatech Synapsy SYE202B konvektomat
19.250 € cena bez PDV-a
Konvektomat Alphatech ICON51 ICCM026E
3.920 € cena bez PDV-a
Alphatech Synapsy SYE202OB konvektomat
22.592 € cena bez PDV-a
Alphatech Synapsy SYE202OB konvektomat za 40 plehova GN 1/1 ili 20 GN 2/1 i generatorom pare – model sa bojlerom OB202E
Standarno se isporučuje sa nosačima plehova.
Opcionalno:
- kolica KKS202HD 20 X 2/1 GN – 40 X 1/1 GN – ↨ 63 mm
- kolica KKS202S 15 X 2/1 GN – 30 X 1/1 GN – ↨ 83 mm.
Alphatech by LAINOX® Ali Group S.r.l. Italy
Šifra proizvoda:
Alphatech Synapsy SYE202OB
Kategorije: Konvektomati, Kuhinjska oprema
Opis
Alphatech Synapsy SYE202OB konvektomat za 40 plehova GN 1/1 ili 20 GN 2/1 i generatorom pare – model sa bojlerom OB202E
Modovi pripreme:
- AC (Automatic Cooking) sistem sa Internacionalnim receptima i slikama koje prikazuju izgled pripremljenog jela
- Manual cooking sa tri načina rada:
– konvekcijski od 30°C do 270°C
– parni od 30°C do 130°C
– kombinovani konvekcija + para od 30°C to 270°C - Programiranje – mogućnost programiranja i memorisanja recepata sa automatskim redosledom, upisivanjem naziva, dodavanjem fotografija, teksta recepture
- Clima® – automatski sistem za merenje i kontrolu vlage unutar komore konvektomata
- Fast Dry® – sistem za brzo izbacivanje vlage iz komore konvektomata
- EKRAN se može urediti prema potrebama korisnika, izbacivajući u prvi plan prograne koji se najvise koriste
- Automatski (AC) “one touch” ciklus – pritskom na ikonu krece ciklus
- Organizacija recepata sa pretpregledom i dodeljivanje imena folderima sa grupisanim receptima
- Inteligentno prepoznavanje recepata u folederima sa vise nivoa
- 7” kolor ekran (LCD – TFT) visoke rezolucije, kapacitativni sa “Touch Screen” funkcijom
Kontroleri:
- Autoreverse (automatska promena smera ventilatora) za savršenu raspodelu temperature
- Automatska uporedna kontrola temperature komore i sonde jezgra, DELTA T sistem rada
- Automatski regulisana kondenzacija pare
- Jednostavan pristup izmenjivim parametrima za prilagodjavanje uredjaja kroz korisnički meni.
- Odložen start
- 6 brzina ventilatora; prve 3 brzine automatski smanjuju snagu grejanja. Za specijalne metode kuvanja, može se koristiti naizmenična brzina ventilatora
- Kontrola temperature uz sondu jezgra – multipoint core probe Ø 3 mm
- USB konekcija za za preuzimanje HACCP podataka, update software-a i ažuriranje programa (download/upload)
- Self diagnosis – samotestriranje uredjaja prilikom pokretanja rada sa audio i vizuelnimm signalima ukoliko postoje greške u radu
- LED osvetljenje u komori konvektomata
- EcoSpeed – bazirano na količini i vrsti proizvoda, peć optimizuje i kontroliše izlaznu snagu, održavajući potrebnu temperaturu prireme jela izvegavajući oscilacije
- GreenVapor- smanjena potrošnja vode i energije zbog automatskog upravljanja zasićenja vodene pare u komori konvektomata
- GreenVapor (modeli sa generatorom pare – bojlerom) – sa GreenVapor sistemom automatski se proizvodi idealan nivo pare za kuvanje „tvrdih“ namirnica kao što su pasta sa jajima ili špargla, kao i blitva koja je bogata vlaknima i zahteva veću količinu pare.
- Savršeno glatka, vodonepropusna komora
- Vrata sa dvostrukim kaljenim staklom, vazdušnom komorom i unutrašnjim staklima koja odbijaju toplotu za manje toplotno zračenje prema korisniku, ujedno veća energetska efikasnost
- Unutrašnje staklo koje se preklapa kako bi se otvorilo za lako čišćenje
- IPX5 zaštita od prskanja vode
Pranje i održavanje
- 7 automatskih progarama pranja – standardno
- Sistem za ručno čišćenje sa spoljnim ručnim tušem (opcionalno)
- Automatski sistem za čišćenje LCS sa integrisanim rezervoarom za automatsko doziranje deterdženta
- CALOUT sistem za uklanjanje kamenca koji sprečava taloženje i stvaranje kamenca u bojleru, sa ugrađenim rezervoarom i automatskim doziranjem.
COMBICLEAN tečni deterdžent i CALFREE deskaler u 100% reciklirajućem pakovanju.
Opcionalno model samo sa direktnom parom – SYE202B.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1102x932x1812 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 61,8 kW |
| Kapacitet plehova | 20 GN 2/1, 40 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 63 mm |
| Kontrola | touch screen panel 7″ |
| Tajmer | „JIT“ software – Just in Time priprema, 1’ – 120’, kontinuiran ciklus |
| USB priključak | download HACCP parametara, upisivanje recepata za pripremu / update firmware-a |
| Programiranje | XY programa + „one touch“ (svaki program u 9 faza) |
| Radna temperatura | parni od 30°C do 130°C, kombinovani konvekcija + para od 30°C – 270°C, konvekcijski od 30°C do 270°C |
| Sonda jezgra | multipoint sonda jezgra Ø 3 mm, delta T priprema, omogućava praćenje temperature jezgra proizvoda |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Ventilator | 6 brzina – inverter |
| Sistem vlaženja vazduha | generator pare (integrisan bojeler) + direktno ubacivanje |
| Ciklus hlađenja komore | sa otvorenim ili zatvorenim vratima |
| Održavanje komore | integrisan sistem samopranja |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Težina | 350 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | grill ploča, korpa za pomfrit, pizza ploča, tuš crevo za ručno pranje, dodatak za ražnjiće, integrisan sistem samopranja, kolica za plehove, dodatak za pečenje pilića |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | LAINOX® Ali Group S.r.l. Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
AQUA grill električni Giorik GL94GE
3.816 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Konvektomat GIORIK SNHE061W
7.643 € cena bez PDV-a
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

