Santos #55BF instant mlin za kafu
1.227 € cena bez PDV-a
Instant mlin za espresso kafu
„on demand“ mlin za kafu
INDUKCIONI motor za intenzivno koričćenje
- precizno podešavanje granulacije <0,02 mm
- noževi Ø 63.5mm
- 2,2 kg kapacitet silosa
- 7g samleveno < 1 sec.
- kapacitet mlevenja > 25kg/h
- tamperi u prečniku Ø 53 mm, Ø 55 mm, Ø 57 mm
- detekcija kašike – automatsko startovanje mlina
- displej sa brojačem samlevenih doza kafe
- taster za izbor 1 ili 2 doze samlevene kafe
- elektronsko podešavanje doze kafe
CE, NSF, KC, RoHS sertifikati
Instant mlin za espresso kafu
„on demand“ mlin za kafu
INDUKCIONI motor za intenzivno koričćenje
- precizno podešavanje granulacije <0,02 mm
- noževi Ø 63.5mm
- 2,2 kg kapacitet silosa
- 7g samleveno < 1 sec.
- kapacitet mlevenja > 25kg/h
5 godina garancije na motor
2 godine garancije na ostale sklopove
- tamperi u prečniku Ø 53 mm, Ø 55 mm, Ø 57 mm
- detekcija kašike – automatsko startovanje mlina
- displej sa brojačem samlevenih doza kafe
- taster za izbor 1 ili 2 doze samlevene kafe
- elektronsko podešavanje doze kafe
CE, NSF, KC, RoHS sertifikati
Santos #55BF instant mlin za kafu.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 198x397x577 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.100 W |
| Broj obrtaja motora | 2.800 rpm |
| Prečnik noža | Ø 63,5mm |
| Kapacitet | 25 kg/h |
| Silos za kafu | 2,2 kg |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Materijal izrade kućišta | plastificirano aluminijumsko kućište |
| Težina | 15 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat, NSF, ROHS |
| Garancija | 24 meseca, 5 godina na motor |
| Proizvođač | SANTOS S.A.S. FRANCE |
Povezani proizvodi
Carimali Bubble 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni espresso aparat sa dve grupe
Carimali Bubble je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Bubble dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Manji profesionalni espresso aparat BUBBLE: Carimali BUBBLE 1 grupa
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

