Sirman Smart 220 profesionalna mesoreznica
549 € cena bez PDV-a
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi220 mm
- prečnik INOX noža 220 mm
- kapacitet sečenja 135×220 mm
- liveno kućište sa poliranom zvršnom obradom
- komponente od anodiziranog aluminijuma
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- bešumni ventilirajući motor
- ugradjen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom sa dve strane
- nagib noža 25°
- hod klizača 247 mm
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi220 mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- picerijama
- fast food objektima
- restoranima
Mesoreznica prečnika noža 220 mm kompaktnih dimenzija ali velikog kapaciteta sečenja.
Sirman Smart 220 profesionalna mesoreznica fi220:
- prečnik INOX noža 220 mm
- kapacitet sečenja 135×220 mm
- liveno kućište sa poliranom zvršnom obradom
- komponente od anodiziranog aluminijuma
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- bešumni ventilirajući motor
- ugradjen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom sa dve strane
- nagib noža 25°
- hod klizača 247 mm
- dostupno u više boja (na zahtev)
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 555x460x466 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 132 W |
| Prečnik noža | 220 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 25° |
| Debljina odreska | 0-13 mm |
| Hod klizača | 247 mm |
| Korisna površina sečenja | 135×220 mm |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 15 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

