FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
1.770 € cena bez PDV-a
Ljuštilica (gulilica) krompira kapaciteta 10 kg
- do 300 kg/h
- 10 kg u ciklusu
- Automatsko kipovanje
- Sigurnosne zaštite
Opcionalno:
- Postolje sa filterom za krupni otpad
| Dimenzije (ŠxDxV) | 530x660x1100 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 550 W |
| Kapacitet | 300 kg/h |
| Kapacitet jednog ciklusa | do 10 kg |
| Kontrola | digitalna sa LCD ekranom |
| Tajmer | 90″-120″ |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 70 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | sito za otpad, postolje |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 40 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | FAMA Industries S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Ljuštilica krompira Sammic PI-10
Ljuštilica za krompir 10 kg po ciklusu.
240 kg/h
Mašina prima do 10 kg krompira po ciklusu, koji traje ~3 minuta.
- Disk za ljuštenje sa abrazivnom površinom
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
- Opcionalno: postolje sa kasetom za filtraciju otpada;
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20
Ljuštilica za krompir i centrifuga za salatu SIRMAN Pp/AVJ 10 2v
Ljuštilica za krompir + centrifugalna sušilica za salatu - 2 u 1.
Kapaciteta do 10 kg po ciklusu sušenja.
Kapacitet ljuštilice krompira 10 kg po ciklusu ljuštenja.
- INOX disk za ljuštenje krompira sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN Pp/AVJ 10 2V, ljuštilica krompira i sušilica povrća, je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica Pp/AVJ 10 2V dostupna i u varijanti bez centrifuge za salatu, odnosno kao ljuštilica za luk i krompir Pp/LCJ 10 2V.
https://youtu.be/pUWiJmPOCiUSIRMAN PPJ 10 SC ljuštilica krompira
Mašina za ljuštenje krompira 10 kg u ciklusu
- Ljuštilica (gulilica) krompira kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu
- INOX sito za otpad
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

