GIX8 automatski depurator
380 € cena bez PDV-a
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Depurator automatski
Depuratori su uredjaji za omekšavanje vode.
Najčešći uzrok kvarova na kafe aparatima, ledomatima, mašinama za pranje i konvektomatima je upravo stvaranje naslaga vodenog kamenca.
Filtracija se vrši protokom vode kroz mehanički filter (uklanjanje peska), jonoizmenjivačku masu (uklanjanje kamenca) i posrebreni aktivni karbon (uklanjanje organskih jedinjenja i zamućenosti).
Mogućnost programiranaja automatske depuracije do 7 dana unapred (po danima i satima).
| Dimenzije (ŠxDxV) | 250x480x540 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 4 W |
| Kontrola | programiranje ciklusa regeneracije po danima, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Zapremina depuratora | 8 lit. |
| Zapremina jonske mase | 5,5 lit. |
| Maksimalni protok vode | 1.500 lit/h |
| Preporučen protok vode | 800 lit/h |
| Protok vode do zasićenosti | ~ 1.120 lit. za ulaznu tvrdoću 16°d |
| Depozit za so | max 20 kg |
| Količina soli za depuraciju | 1 kg |
| Radni pritisak vode | min 2 bar / max 8 bar |
| Temperatura ulazne vode | min 6°C / max 25°C |
| Ulazna voda konekcija | 3/4″ |
| Izlazna voda konekcija | 3/4″ |
| Otpadna voda | 1/2″ |
| Materijal izrade kućišta | ABS tvrda plastika |
| Težina | 12 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | DVA S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.
Povezani proizvodi
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).

