TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
899 € cena bez PDV-a
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja – inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Mali vinski frižider sa jednom temperaturnom zonom i inox ramom na vratima:
- od 5 do 18°C
Kapacitet
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- 4 drvene police za vinske boce – položeno skladištenje boca
- neto zapremina 141 litar
Mali vinski frižider sa jednom temperaturom vina
- vinski frižider sa jednom zonom hlađenja
- temperatura podesiva od 5 do 18°C
- digitalni prikaz temperature LCD
Frižider za hlađenje vinskih boca
- elektronska kontrola rada i upravljanja
- statičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata – blago zatamnjeno staklo za zaštitu vinskih boca
- vrata sa staklom u boji – UV zaštita
- leva ili desna vrata
- staklo na vratima u inox okviru
- inox rukohvat
- reverzibilna vrata
Struktura vinske vitrine
- spoljašnost: lim u mat crnoj boji, INOX ram vrata, INOX rešetka za ventilaciju
- unutrašnjost: ABS u crnoj boji
- unutrašnje led osvetljenje
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje vinskog frižidera
TFW – ekskluzivna serija vinskih vitrina
Tefcold® nudi širok izbor vinskih frižidera za skladištenje, izlaganje i posluživanje vina.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje drvene klizne police za lako punjenje vinskim bocama.
Dostupne su i police za izlaganje vina – kao opcionalne.
Okvir vrata u mat crnoj boji, nerđajućem čeliku ili staklo – „frameless“.
TFW160 wine cooler – mali vinski frižider sa inox vratima i jednom ili dve zone hlađenja.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x570x820 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 520x445x605 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 160 W |
| Potrošnja el. energije | 0,4 kWh/24h |
| Neto zapremina | 141 lit. |
| Vinskih boca 0,75l | 48 |
| Broj polica | 4 drvene police |
| Temperaturni režim | +5°/+18° C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | statičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | reverzibilna, 1 vrata |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Materijal izrade | INOX ventilaciona rešetka, INOX ram na vratima, unutrašnjost crni ABS, plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 44 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD TFW200-2F vinski frižider
TEFCOLD TFW400F vinski frižider
Vinski frižider sa jednom zonom hlađenja:
- skladištenje ~165 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata;
- zakrivljena inox drška za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- opcionalno police za prezentaciju;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
TEFCOLD TFW100-S vinski frižider
TEFCOLD TFW400-2S vinski frižider
Mali vinski frižider sa dve zone hlađenja - inox:
- skladištenje ~163 vinske boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat;
- 2 zone hlađenja vinskih boca;
- 14 drvenih polica;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

