TEFCOLD TFW100-S vinski frižider
624 € cena bez PDV-a
Najmanji vinski frižider sa jednom temperaturnom zonom i inox ramom na vratima:
- skladištenje ~19 vinskih boca od 0,7 litara
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- staklo na vratima sa UV zaštitom;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Najmanji vinski frižider sa jednom temperaturnom zonom i inox ramom na vratima:
- od 5 do 18°C
Kapacitet
- skladištenje ~19 vinskih boca od 0,7 litara
- 6 drvenih polica za vinske boce – položeno skladištenje boca
- neto zapremina 57 litara
Mali vinski frižider sa jednom temperaturom vina
- vinski frižider sa jednom zonom hlađenja
- temperatura podesiva od 5 do 18°C
- digitalni prikaz temperature LCD
Frižider za hlađenje vinskih boca
- elektronska kontrola rada i upravljanja
- statičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata – minimalno zatamnjeno staklo za zaštitu vinskih boca
- UV zaštita na staklu
- leva ili desna vrata
- staklo na vratima u inox okviru
- inox rukohvat
- reverzibilna vrata
Struktura vinske vitrine
- spoljašnost: lim u mat crnoj boji, INOX ram vrata, INOX rešetka za ventilaciju
- unutrašnjost: ABS u crnoj boji
- unutrašnje LED osvetljenje
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje vinskog frižidera
TFW – ekskluzivna serija vinskih vitrina
Tefcold® nudi širok izbor vinskih frižidera za skladištenje, izlaganje i posluživanje vina.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje drvene klizne police za lako punjenje vinskim bocama.
Dostupne su i police za izlaganje vina – kao opcionalne.
Okvir vrata u mat crnoj boji, nerđajućem čeliku ili staklo – „frameless“.
TFW wine cooler – najmanji frižider za vino sa inox vratima i jednom ili dve zone hlađenja.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 295x570x860 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 227x492x658 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 90 W |
| Potrošnja el. energije | 0,27 kWh/24h |
| Neto zapremina | 57 lit. |
| Vinskih boca 0,75l | 19 |
| Broj polica | 6 drvenih polica |
| Temperaturni režim | jedna zona hlađenja, +5°/+18° C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | statičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | 1 vrata |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Nivo buke | 40 db(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost crni ABS, plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 26 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD TFW200-2F vinski frižider
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
TEFCOLD TFW200-2S vinski frižider
Mali vinski frižider sa dve zone hlađenja - inox:
- skladištenje ~46 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat;
- 2 zone hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Wineemotion OTTO DUAL EASY enomat za vino
Vinski dispenzer sa hlađenjem za 4+4 boce, enomat sa dve zone +6 do +22 °C.
- za 4+4 boce 0,75 lit;
- dve nezavisne zone hlađenja;
- idealno za čuvanje otvorenih boca vina;
- za služenje vina u čaši;
- za vinske prezentacije;
- elegantnog dizajna;
- staklena vrata;
- LED RGB osvetljenje;
- digitalni kontroler;
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

