Wineemotion OTTO DUAL EASY enomat za vino
11.926 € cena bez PDV-a
Vinski dispenzer sa hlađenjem za 4+4 boce, enomat sa dve zone +6 do +22 °C.
- za 4+4 boce 0,75 lit;
- dve nezavisne zone hlađenja;
- idealno za čuvanje otvorenih boca vina;
- za služenje vina u čaši;
- za vinske prezentacije;
- elegantnog dizajna;
- staklena vrata;
- LED RGB osvetljenje;
- digitalni kontroler;
Dispenzer za vino sa inertnim gasom – argonom (cilindar sa gasom nije uključen u cenu).
Vinski dispenzer sa hlađenjem za 4+4 boce, enomat sa dve zone +6 do +22 °C.
Dispenzer za vino sa inertnim gasom – argonom (cilindar sa gasom nije uključen u cenu).
Dve nezavisne zone hlađenja:

- za 4+4 boce 0,75 lit;
- dve zone hlađenja;
- idealno za čuvanje otvorenih boca vina;
- za služenje vina u čaši;
- za vinske prezentacije;
- elegantnog dizajna;
- staklena vrata;
- LED RGB osvetljenje;
- digitalni kontroler;
Inertni gas produžava svežinu vina, štitetći ga od oksidacije.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1010x398x632 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 370 W |
| Vinskih boca 0,75l | 4+4 |
| Temperaturni režim | +6°C/+22°C, dve zone hlađenja |
| Termometar | LED ekran |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | staklena vrata, 2 vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | RGB LED osvetljenje |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 70 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Wineemotion S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
TEFCOLD TFW100-S vinski frižider
Vinski frižider Bartscher 4FL-100
Wineemotion QUATTRO EASY enomat za vino
Vinski dispenzer za četiri boce, enomat sa hlađenjem +6 do +22 °C.
Doziranje vina direktno u čašu.
- za 4 boce 0,75 lit ;
- 3 doze vina po sekciji;
- lift sistem za boce;
- idealno za čuvanje otvorenih boca vina;
- za služenje vina u čaši;
- za vinske prezentacije;
- elegantnog dizajna;
- LED RGB osvetljenje;
- staklo bez kondenzacije;
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

